قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده تریلی در ترکیه چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد راننده تریلی در ترکیه چقدر است ؟ شاید شما راننده تریلی هستید و به این کشور سفر کرده اید و یا در این کشور زندگی می کنید و دوست دارید در این زمینه کاری در کشور ترکیه کار کنید اما سوالات بسیاری وجود دارد که در این بخش به بررسی تمامی این موارد می پردازیم پس در صورتی که می خواهید بدانید در کشور ترکیه درآمد راننده های تریلی به چه صورت است مقاله درستی را انتخاب کرده اید .

در این مقاله به زبان بسیار ساده به بررسی تمامی سوالات شما در این زمینه پرداخته ایم پس با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه ۱۴۰۲

درآمد راننده تریلی در ترکیه

درآمد راننده تریلی در کشور ترکیه چقدر است ؟

بیایید قبل از آنکه به این سوال پاسخ دهیم ببینیم حداقل حقوق در کشور ترکیه در سال جدید چقدر است ؟ در این کشور حداقل حقوق برای کارگران ساده بدون تخصص است و مبلغی در حدود ماهانه 10 هزار لیر می باشد و در صورتی که شما پایین تر از این درامد را داشته باشید زندگی شما به سختی خواهد گذشت . خب بیایید ببینیم درآمد راننده تریلی در ترکیه چقدر است ؟

البته درآمد در این زمینه چند روش دارد که در اینجا بررسی می کنیم …

روش اول – کارمندی : به این صورت است که تریلی برای کارخانه است و شما راننده تریلی هستید و حقوق ماهانه دریافت می کنید که حقوق ماهانه راننده این ماشین سنگین حدودا 18.000 لیر است و این درآمد نسبتا خوبی است اما شما باید تمام وقت در شرکت کار کنید .

روش دوم – پروژه ای : ماشین برای شما نیست و راننده هستید اما به صورت آزاد کار می کنید و هر باری که به شما بخورد می برید و هزینه را دریافت می کنید که در این صورت باید یا به مالک ماشین درصد بدهید و یا باید حقوق دریافت کنید در این شرایط درآمد شما حداقل از ماهانه 26.000 لیر شروع می شود تا به بالا …

روش سوم : تریلی برای شماست و به صورت آزاد کار می کنید درآمد شما در این حالت واقعا زیاد است و می توان گفت درآمدی معادل ماهانه 40.000 لیر خواهید داشت و البته این درآمد متوسط رو به پایین است و ممکن است درآمد شما به 100 هزار لیر در ماه هم برسد و این بستگی به این دارد که چقدر مشتری دارید و چقدر باری که می زنید گران است … .

بسیار خب در این بخش از مقاله به بررسی درآمد راننده تریلی در کشور ترکیه پرداختیم حالا بیایید ببینیم سوالات بعدی شما چیست ؟

کیفیت زندگی راننده تریلی در ترکیه خوب است ؟

دوستان حداقل هزینه زندگی در شهر استانبول حدودا ماهانه 15.000 لیر است تا بتوانید به خوبی دو نفره زندگی کنید البته با کیفیت متوسط حالا ببینیم با درآمد 18 هزار لیر به بالا چقدر خوب می توانید زندگی کنید البته تمامی این موارد به نوع هزینه زندگی شما و تفریحات و … بستگی دارد .

در هر صورت درآمد شما در این زمینه کاری و در این کشور واقعا خوب و مناسب است . بسیار خب بیایید ببینیم سوال بعدی شما چیست ؟

درآمد راننده تریلی در ترکیه

آیا باید زبان ترکیه ای خوبی داشته باشیم ؟

100% . در صورتی که زبان شما خوب نباشید دوستان عزیزم بدون شک درآمد شما به شدت پایین خواهد بود و یا اصلا درآمدی ندارید چون در این کشور اکثریت مردم نمی توانند به غیر از زبان مرسوم صحبت کنند و در صورتی که می خواهید کار خود را در این کشور داشته باشید باید بتوانید به زبان این کشور صحبت کنید .

پیشنهاد مقاله زبان اصلی : درآمد راننده ماشین های تریلی در کشور ترکیه ؟

گواهینامه رانندگی ما در ایران در این کشور اعتبار دارد ؟

البته برای مدت زمان کوتاه 6 تا 3 ماهه اما در صورتی که بخواهید به صورت جدی کار کنید باید گواهینامه رانندگی تریلی خود را از این کشور دریافت کنید در غیر این صورت بدون شک نمی توانید در این کشور کار خود را بیابید و با کار پیدا کردن در این کشور با گواهینامه رانندگی ایران و بین المللی کار دشواری است .

سختی های رانندگی با تریلی در ترکیه ؟

البته مزیت های زیادی دارد این کار اما بیایید به مواردی که معمولا اشاره نمی شود بپردازیم . هر کاری سختی های خودش را دارد و درآمد راننده تریلی در این کشور به قدری خوب است که شاید حتی سختی های کار هم برای شما مهم نباشد اما بهتر است به آن اشاره کنیم که به صورت زیر است :

1 – رانندگی بد مردم ترکیه
2 – زبان سخت استانبولی
3 – رقابت کاری زیاد
4 – هزینه های تعمیر سنگین تریلی در این کشور
5 – معمولا هزینه جا به جایی بار کم است
6 – ترافیک های کشنده این کشور در بسیاری از مناطق

و …

البته شاید این سختی ها در ایران هم باشد اما گفتن این موارد خالی از لطف نیست .

درآمد راننده تریلی در ترکیه

سخن نهایی !

دوستان کار رانندگی تریلی در کشور ترکیه خوب است اما به شرطی که هم مقیم این کشور باشید و هم زبان این کشور را به صورت واقعا حرفه ای بلد باشید در غیر این صورت هم کار و هم زندگی برای شما در این کشور غیر ممکن و واقعا سخت خواهد بود .

از نظر تمامی رانندگان این کشور اصلا برای مهاجرت به عنوان راننده خوب نیست و بهترین حالت این است که شما با این کار به کشور کانادا بروید که در مقاله قبلی گواهیران درمورد درآمد راننده تریلی ها در کشور کانادا بررسی های بسیار زیادی را انجام داده ایم .

منطقی باشیم . در این کشور ها اکثریت دوست دارند راننده باشند اما در کشور هایی مانند کانادا نیروی این کار واقعا کم است و شدیدا به دنبال راننده ماشین های سنگین هستند و درآمد و کیفیت زندگی شما در این کشور به قدری بالاست که اصلا حتی دوست ندارید دیگر به کار در کشور ترکیه در این زمینه فکر کنید .

پس دوستان به نظر من اطلاعات به دست آمده را دوباره بررسی کنید در این مقاله شاید برای شما کمک و راهنمای بسیار بزرگی باشد . به امید موفقیت و پیروزی روز افزون تمامی ایرانیان عزیز . گواهیران .

گواهیران
1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *