قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده تریلی در ایران چقدر است ؟ ( 1402 )

درآمد راننده تریلی در ایران چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به زبان بسیار ساده و به صورت تجربی پاسخ تمامی سوالات شما را در این زمینه بدهیم پس در صورتی که راننده تریلی هستید و یا دوست دارید در این زمینه کرای در ایران فعالیت کنید باید به شما بگوییم راه سختی اما با درآمد خوبی را انتخاب کرده اید که در این مقاله به بررسی درآمد و راه های درآمدی شما می پردازیم .

بسیار خب بیایید ببینیم درآمد راننده تریلی در کشور ایران چقدر است ؟ قبل از آن در صورتی که گواهینامه رانندگی خود را دریافت نکرده اید و یا در مرحله آزمون آیین نامه رانندگی هستید می توانید از همین سایت برای تمرین بیشتر قوانین رانندگی سوالات آیین نامه رانندگی را دانلود بفرمایید . خب بیایید برویم سر اصل مطلب …

درآمد راننده تریلی در ایران

درآمد راننده تریلی در کشور ایران چقدر است ؟

بیایید قبل از آنکه برویم به سراغ درآمد راننده تریلی , درآمد کارگر ساده و یا حداقل حقوق در ایران را بررسی کنیم . همانطور که می دانید کارمند های ساده در ایران و یا کارگران حداقل حقوق را به دست می آورند . مبلغی در حدود ماهانه 6 الی 8 تومان و این مبلغ شاید حتی کفاف زندگی برای یک نفر را هم ندهد پس برای همین شاید به این فکر افتاده باشید که ببینیم درآمد راننده تریلی در ایران چقدر است تا شاید بتوانید درآمد بیشتری داشته باشید که البته درست هم فکر می کنید .

درآمد شما در ایران به 3 روش است .

1 – کارمندی : یعنی شما در یک شرکت کار می کنید که محصولی را تولید می کند و نیاز دارد تا مواردی که نیاز دارد به صورت روزانه تهیه شود مانند شرکت های تولید لبنیات و یا برش چوب و یا سنگ و یا … پس برای همین شرکت یک تریلی خریداری می کند و از شما می خواهد تا به عنوان راننده در این شرکت کار کنید .

درآمد و حقوق شما معمولا در این شرایط چیزی در حدود ماهانه 20 الی 30 میلیون تومان است و شما باید هم تمامی راه ها را به خوبی بلد باشید و هم راننده حرفه ای باشید و هم تحت هیچ شرایطی تست اعتیاد برای شما مثبت نشود در غیر این صورت نمی توانید در این زمینه فعالیت کنید .

2 – درصدی : در این حالت شما راننده هستید و مالک تریلی فرد دیگری است و به صورت روزانه سفارش تریلی برای شما داده می شود . در این حالت درآمد شما در ماه در مجموع بالاتر از 200 میلیون تومان خواهد بود اما درصد شما معمولا 20 درصد می باشد پس شما درآمدی در حدود ماهانه 40 میلیون به بالا خواهید داشت .

البته در این شرایط شما بیمه و یا مزایای دیگری ندارید و باید خودتان به فکر خودتان باشید در این حالت درآمد شما خیلی بیشتر است و برای درآمد بیشتر تعطیلی ندارید و باید خیلی کار کنید اما این یک درآمد خیلی خوب است که دو طرف هم رازی هستند .

3 – مالک هستید : اگر مالک هستید که درآمد ماهانه شما در صورتی که منصف و حرفه ای و به معنای واقعی خوش برخورد و اخلاق باشید بدون شک به بالاتر از ماهانه 300 میلیون تومان هم خواهد رسید البته بستگی به باری که به شما می خورد دارد اما معمولا کف درآمد شما حدودا 200 میلیون تومان می باشد .

درآمد راننده تریلی در ایران واقعا خوب است اما باید به صورت بسیار حرفه ای و به معنای واقعی کلمه راننده باشید نه یک فرد تازه کار که در سختی ها کم بیاورد و مسیرش را عوض کند و دیگر سمت این کار سخت نیاید .

اصلا بیایید ببینیم سختی های این کار دقیقا چیست …

پیشنهاد مقاله قبلی : درآمد راننده تریلی در کشور کانادا به چه صورت است ؟

درآمد راننده تریلی در ایران

سختی های رانندگی با تریلی در ایران در چیست ؟

شاید درآمد راننده تریلی واقعا زیاد باشد اما سختی هایی هم دارد که باید به آن اشاره کنیم که در زیر به بررسی سختی های این کار در ایران می پردازیم …

1 – باید راننده حرفه ای باشید
2 – رانندگی در طول شب
3 – خرابی های مکرر تریلی ها
4 – راه های مخصوصی که باید بلد باشید
5 – گرانی قطعات باید از پس هزین ها بر بیایید
6 – رانندگی بسیار سخت در برف و باران
7 – کنترل خیلی سخت تریلی در پیچ جاده های باریک و خطراناک
8 – مسئولیت 100 درصدی بار با شماست
9 – و …

همانطور که دیدید سختی های این کار هم واقعا زیاد است و شما باید در این زمینه کاری در خیلی از موارد مهارت داشته باشید در این صورت است که می توانید در این کار وارد شوید .

درآمد راننده تریلی در ایران

آیا می توانیم با این کار مهاجرت کنیم ؟

بدون شک بله . البته می توانید در سایت گواهیران ( همین سایت در بخش جستوجوی سایت بنویسید ( درآمد راننده تریلی در فلان کشور ) تا برای شما تمامی اطلاعات آن نمایش داده شود ) اما شما باید موارد بسیار زیادی را بلد باشید برای مثال زبان انگلیسی شما باید واقعا خوب باشد و یا در خاک آن کشور گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنید .

درآمد راننده تریلی در ایران در مقایسه با کشور های دیگر خیلی کمتر هست مگر آنکه ماشین برای شما باید تا برای شما بصرفد .

بسیار خب در این مقاله به بررسی تمامی موارد در حوزه رانندگی با تریلی در کشور ایران پرداختیم همانطور که گفته شد می توانید در درآمد در این زمینه کاری در کشور های دیگر را هم بررسی کنید به نظر می رسد این کار می تواند به شما این اطلاعات را بدهد که چه کشوری برای شما مناسب تر است البته در صورتی که می خواهید مهاجرت کاری داشته باشید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *