قالب وردپرس افزونه وردپرس

بهترین ماشین شهری ( نکات مهم انتخاب ماشین ) !

بهترین ماشین شهری در ایران چیست ؟ اگر می خواهید بدانید بهترین ماشین برای استفاده در شهر های پر ترافیک چیست این مقاله برای شما نوشته شده است و به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هر گونه ماشین این مقاله را با دقت بخوانید .

در این مقاله به بررسی نکات بسیار مهم برای انتخاب ماشین برای مصرف شهری می پردازیم پس در صورتی که می خواهید برای مصرف شهری و رفت و آمد شهری یک ماشین خریداری کنید که صرفا از آن برای رفت و آمد روزانه استفاده کنید این مقاله می تواند به شما در انتخاب خودرو کمک زیادی کند پس حتما تا انتها با گواهیران همراه باشید .

قبل از شروع این مقاله در صورتی که هنوز گواهینامه رانندگی خود را دریافت کرده اید و یا در مرحله آزمون آیین نامه رانندگی مانده اید می توانید به صفحه ( نمونه سوالات آیین نامه ) مراجعه بفرمایید . بسیار خب بیایید ببینیم ماجر از چه قرار است …

بهترین ماشین شهری

بهترین ماشین شهری در ایران چیست ؟

در این بخش از مقاله می خواهیم بهترین ماشینی که می توانید برای مصرف شهری استفاده کنید را بررسی کنیم البته باید بدترین شهر از نظر ترافیک را بررسی کنیم یعنی تهران . بسیار خب بیایید تصور کنید شما در تهران در حال زندگی هستید و می خوانید در شرکتی که از محل زندگی شما دور تر است کار کنید و نیاز دارید حتما ماشین خود را خریداری کنید اما بهترین ماشین برای شما چیست ؟

شاید بار ها دیده اید که میلیاردر های تهران با ماشین های معمولی به سرکار می روند و این باورنکردنی است و این یعنی اصولا بهتر است برای رفت و آمد حتما از ماشین های ساده تری در شهر استفاده کنید اما چرا ؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که در این بخش به بررسی این دلایل می پردازیم پس در صورتی که می خواهید برای رفت و آمد خود ماشین خریداری کنید که فقط در شهر از آن استفاده کنید باید به موارد زیر دقت کنید . اصولا ماشین شما باید دارای موارد زیر باشد :

  • طول ماشین کم باشد
  • مصرف کمی داشته باشد
  • امکانات مناسبی داشته باشد
  • هزینه خرید کمی داشته باشد
  • هزینه تعمیر کمی داشته باشد
  • قطعات آن وجود داشته باشد

در مورد اولین مورد باید گفت بیایید تصور کنیم شما برای رفت و آمد روزانه نیاز دارید تا از ماشین خود استفاده کنید و در این حالت ماشین شما یک شاسی بلند طول و دراز است آیا برای شما مشکلی به وجود نمی آید ؟ البته در پارک کردن آنهم در شهری مانند تهران که جای پارک به ندرت در مکان های اداری پیدا می شود پس بهترین حالت این است که ماشینی خریداری کنید که دارای طول کمتری باشد .

مورد دوم مصرف کم است و این یعنی در صورتی که شما بخواهید برای رفت و آمد از ماشین های پر مصرفی مانند ماشین های آلمانی و یا شاسی ها استفاده کنید بدون شک همیشه باید در پمپ بنزین باشید و هزینه های زیادی را برای پمپ بنزین پرداخت کنید و این یک اشتباه است پس بهترین راه این است که شما از ماشینی استفاده کنید که مصرف سوخت کمی دارد اصولا در ایران ما هیج ماشین برقی نیست اما حالا که این امکان نیست باید حتما از ماشین هایی استفاده شود که سوخت کمتری دارد .

مورد سوم داشتن ماشینی است که امکانات خوبی داشته باشد یعنی صندلی راحتی داشته باشد و یا دارای فرمان خوب و کولر و بخاری و مواردی برای راحتی راننده در حین رانندگی داشته باشد برای مثال ماشین پراید هیچ راحتی برای راننده ندارد پس نمی توان گفت این ماشین برای مصرف روزانه خوب است چون ارزان است و یا دو مورد بالایی را دارد پس باید در حین انتخاب ماشین به این موارد دقت کرد .

مورد چهارم هزینه خرید پایین است و این یعنی اگر می خواهید ماشین شهری خریداری کنید نباید ماشینی باشد که قیمت میلیاردی داشته باشد و می توانید ماشینی خریداری کنید که هزینه خرید کمتری دارد و این می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد .

مورد 5 این است که هزینه تعمیر و نگهداری کمی داشته باشد و دیر به دیر خراب شود و این یعنی در صورتی که بخوانید برای رفت و آمد از ماشین هایی مانند z4 آلمانی استفاده کنید شما باید هر ماه در تعمیرگاه باشید و هزینه های زیادی را برای تعمیر این ماشین بپردازید . در نهایت بهتر است که هزینه تعمیر و نگهداری کمی داشته باشید تا نگرانی از بابت ماشینتان در حین تعمیر نداشته باشید .

و مورد آخر این است که باید قطعات آن وجود داشته باشد برای مثال ماشین های چینی قطعات کمی در ایران دارد و انتخاب و خرید این قطعات کمی سخت است و برای همین شما همیشه باید نگران این باشید که نکند ماشین شما خراب شود و برای خرید قطعه و تعمیر روز ها زمان شما بگذرد و با اسنپ رفت و آمد کنید پس بهترین راه این است که از ماشین های داخلی استفاده کنید در این حالت است که با خیال راحت می توانید در حین خرابی ماشین از قطعات استفاده کنید .

پس بهترین ماشین شهری را شاید تا الان توانسته باشید حدس زده باشید اما بیایید با هم بررسی کنیم که بهترین ماشین شهری دقیقا چه چیزی می تواند باشد …

پیشنهاد مقاله قبلی سایت : بررسی سریعترین ماشین تولید شده در جهان !

بهترین ماشین شهری

بهترین خودروی داخل شهر در ایران !

بهترین خودرویی که تمامی موارد را بتواند داشته باشد خودروی کوییک از گروه خودرو سازی سایپا در ایران می باشد . اصولا این کمپانی ارزانترین ماشین های داخلی را تولید می کند و در نمونه های جدید توانسته خودروی با امکاناتی مانند کوییک را تولید کند در این صورت است که شما می توانید بهترین ماشین شهری را از گروه سایپا و آنهم کوییک انتخاب کنید .

بهترین ماشین در ایران برای مصرف شهری را می توان این خودرو و حتی 206 از ایران خودرو تصور کرد .

بهترین ماشین شهری

سخن نهایی !

در نهایت این شما هستید که باید ببینید به چه ماشینی برای مصرف روزانه نیاز دارید اما در صورتی که فقط برای مصرف شهری می خواهید ماشین خریداری کنید انتخاب کوییک می تواند یکی از بهترین انتخابات شما برای مصرف داخل شهر باشد و این یعنی شما می توانید با این ماشین به راحتی و بدون نگرانی از بسیاری از موارد و مسائل رفت و آمد داشته باشید .

امیدواریم این مقاله برای شما بسیار مفید بوده باشید . گواهیران .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *