قالب وردپرس افزونه وردپرس

بهترین موتور برای شهر چیست ؟ ( بررسی جالب و تجربی )

بهترین موتور برای شهر چیست ؟ اگر می خواهید برای رانندگی در شهر یک موتور سیکلت خوب خریداری کنید و نمی دانید باید دقیقا از چه موتوری استفاده کنید این مقاله از گواهیران برای شما نوشته شده است پس در صورتی که می خواهید برای خرید یک موتور سیکلت عالی و مناسب برای ترافیک های شهری اقدام کنید حتما تا انتها این مقاله تجربی با ما همراه باشید .

قبل از شروع باید بدانید برای رانندگی با موتور سیکلت و یا ماشین و یا هر وسیله دیگر باید حتما گواهینامه رانندگی داشته باشید در غیر این صورت ممکن است هزینه های زیادی برای جریمه های رانندگی و یا سوانح بپردازید پس یادتان باشد این مورد بسیار مهم است و در صورتی که برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کرده اید و در آزمون آیین نامه رانندگی قبول نشده اید می توانید وارد صفحه سوالات آیین نامه 1403 شده و سوالات آیین نامه رانندگی را دانلود بفرمایید .

بسیار خب بیایید ببینیم باید برای رانندگی در شهر با موتور سیکلت از چه موتوری استفاده کنیم .

بهترین موتور برای شهر

بهترین موتور برای رانندگی در شهر چه موتوری است ؟

در اینجا باید بگوییم ما در مورد شهر تهران صحبت می کنیم و بررسی های مناسبی را انجام می دهیم چون این شهر شلوغ ترین و پر ترافیک ترین شهر ایران است و اصولا خرید و استفاده از موتور در این شهر بهترین گزینه برای هر فردی می باشد و در صورتی که در تهران زندگی می کنید و کارتان در مرکز شهر است به شما توصیه می کنم حتما از موتور سیکلت برای رفت و آمد استفاده کنید .

بسیار خب همانطور که می دانید در صورتی که بخواهید در شهری مانند تهران و یا مشهر و یا اصفهان زندگی کنید و در این شهر رفت و آمد داشته باشید باید بدانید در صورتی که از موتور استفاده نکنید باید زمان زیادی را صرف رفت و آمد کنید و در این حالت ممکن است حتی به کار روزانه خود هم نرسید .

خب حالا که گواهینامه رانندگی موتور سیکلت را دریافت کرده اید بیایید ببینیم اصلا بهترین موتوری که می توانید خریداری کنید چیست ؟ بیایید اول نیاز های شما را بررسی کنیم .

بدون شک در صورتی که فرد مبتدی باشید و یا حرفه ای آنچنان تفاوتی ندارد و اصولا رانندگی با موتور ساده است اما در صورتی که می خواهید به عمق ترافیک های شهری بروید به نظر من که سالهاست از موتور استفاده می کنم در صورتی که موتور های اتومات و بدون دنده خریداری کنید بسیار بهتر است و در صورتی که می خواهید از موتورتان زیاد کار بکشید و بار بر روی آن قرار دهید و یا سرنشینی را هر روز حمل کنید بدون شک موتور های دنده ای برای شما مناسب است .

موتور های بدون دنده و یا اتومات مانند طرح کلیک و موتور های دنده ه ای شهری و یا استریت , بنلی 150 بهترین گزینه برای رانندگی در شهر تهران است . بهترین موتور برای شهر و یا بهتر است بگوییم بهترین موتور برای رانندگی در اوج ترافیک دقیقا همین دو موتور است اما چرا ؟

طرح کلیک که یک نوع موتور اسکوتریست می تواند برای افرادی که موتور سوار حرفه ای نیستند به کار بیاید و همینطور شکل بسیار زیبایی که دارد باعث شده تا افراد به سمت این موتور بروند و فروش بسیار زیادی هم داشته باشد و موتور هایی که 150 سی سی هستند و دنده ای هم هستند در حالت خیلی خوب می توان بنلی 150 را مثال زد .

این موتور برای افرادی مناسب است که روزانه رفت و آمد های زیادی دارند و می خواهند بهترین مانور را با موتور در ترافیک ها داشته باشند و همینطور ممکن است وزن زیادی داشته باشند و باید از موتور قوی و پر قدرتی استفاده کنند در این صورت است که به شما پیشنهاد می کنیم از بنلی استفاده کنید .

بسیار خب بیایید مزیت و معایب استفاده از موتور سیکلت را بررسی کنیم . راستی مقاله قبلی در مورد بهترین موتور برای رانندگی در جنگل نوشته شده حتما ببینید .

بهترین موتور برای شهر

مزیت استفاده از موتور سیکلت در شهر ( تهران ) چیست ؟

بهترین موتور برای شهر را در بند بالاتر بررسی کردیم اما بیایید ببینیم بهترین موتور سیکلتی که به تایید هم رسید چه مزیتی اصلا در این شهر دارد اگر بخواهیم از آن به جای ماشین و یا مترو استفاده کنیم ؟

1 – فرار راحت از ترافیک شهری
2 – خرید زمان
3 – هزینه خرید خیلی کم
4 – هزینه نگهداری خیلی کم
5 – نیازی به استرس برای جای پارک نیست
6 – راحتی رانندگی با موتور

بسیار خب , این 6 مزیت کافیست تا بخواهیم از موتور سیکلت استفاده کنیم و به سر کار و یا هر کاری که داریم در شهر برویم اما بیایید ببینیم معایب استفاده از موتور چیست ؟


معایب استفاده از موتور سیکلت چیست ؟

بهترین موتور برای شهر را هم داشته باشید اما از معایب آن نمی توانید چشم پوشی کنید و در این بخش به بررسی معایب موتور سواری در شهر می پردازیم که به صورت زیر است :

1 – در سرما پشت فرمان موتور شدیدا سردتان می شود البته می توانید از طلق و یا سقف و دستکش و گلگیر و بادگیر استفاده کنید اما باز هم بدون شک سرمای هوا می تواند باعث شود تا شدیدا بر روی موتور سردتان بشود .

2 – باران و زمین خوردگی , در صورتی که باران و یا برف ببارد بدون شک باعث می شود تا شما شدیدا سردتان شود اما بدتر از آن این است که ممکن است به زمین بخورید و باعث شود تا آسیب های جدی ببینید .

3 – گرمای شدید هوا درست وقتی در حال رانندگی با موتور سیکلت هستید می تواند آسیب های زیادی به شما بزند برای مثال خشکی پوست و یا سوختن پوست گردن و یا دست و صورت و از همه بدتر این است که ممکن است گرما زده شوید و این یک حالت بسیار بد برای رانندگان موتور سیکلت است .

4 – احتمال برخورد با رانندگان و یا سرنشینانی که بدون اطلاع درب ماشین را باز می کنند و این شاید یکی از بیشترین آمار های تصادفات موتوری با ماشین است .

بهترین موتور برای شهر

سخن نهایی

دوستان اگر بهترین موتور برای شهر را هم سوار شوید و حواستان به بسیاری از موارد نباشد می تواند برای شما بسیار خطر آفرین باشد در این صورت است که شما باید حتما و حتما تجربه زیادی داشته باشید اما در هر شکل بهترین حالت رفت و آمد شهری استفاده از موتور سیکلت است و در صورتی که از موتور استفاده کنید بدون شک می توانید به سرعت در مسیر رفت و آمد داشته باشید .

در این حالت است که باید بدانید استفاده از موتور سیکلت می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد . پیروز باشید / گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *