قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در کانادا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد تعویض روغنی در کانادا چقدر است ؟ شاید شما دوست داشته باشید به این کشور سفر کنید و در این کشور زیبا کار و زندگی کنید و دوست دارید در این زمینه در این کشور فعالیت کنید اما راهی برای اینکار نمی دانید و فقط دوست دارید به این کشور سفر کنید .

در این مقاله به زبان بسیار ساده برای شما موارد مفیدی را بررسی کرده ای پس در صورتی که دوست دارید بدانید اصلا می شود با این کار به این کشور سفر کرد و یا خیر این مقاله برای شما نوشته شده است .

پس با گواهیران همراه باشید …

مقاله گوناگون : سوالات آیین نامه !

درآمد تعویض روغنی در کانادا

درآمد تعویض روغنی در کانادا چقدر است ؟

درآمد کار تعویض روغن ماشین در کانادا رقم خوبی دارد زیرا که اکثریت مردم در این کشور خودرو دارند و کمتر کسی هست که بخواهد در سرمای شدید این کشور از مترو و یا اتوبوس استفاده کند البته یعنی اکثریت دوست ندارند مدت زمان زیادی را در سرما منتظر باشند .

برای همین هم هست که در شهر هایی به جز تورونتو مردم کمتر از ماشین استفاده می کنند اما در مقابل شهر هایی مانند کبک و یا مونترال و یا ونکوور و یا … شهر های حاشیه ای مردم بیشتر از ماشین ها استفاده می کنند .

اما در هر صورت باید بدانید استفاده از ماشین در کشور کانادا زیاد تر از کشور های اروپایی مانند آلمان است و این باعث می شود تا شما بخواهید به این فکر فرو بروید که باید برای این کار چه اقدامی کنید .

درآمد تعویض روغنی در کانادا زیاد است اما شما باید ببینید در چه فیلدی هستید ؟ آیا شما کارمندید و یا صاحب کار ؟ بدون شک در ابتدا ورود به این کار شما کارمند هستید و در کانادا درصد دریافت نمی کنید در این زمینه و به شما حقوق داده می شود . حقوق شما بعد از کسر مالیات حدودا 4.000 تا 4.200 دلار می باشد ( دلار کانادا ) .

اما شما باید در کارتان واقعا حرفه ای باشید که در بند زیر به بررسی این مورد می پردازیم …

مقاله قبلی سایت : درآمد مکانیک ماشین های سنگین در کشور آلمان چقدر است ؟

چگونه می توانیم در این زمینه حرفه ای شویم ؟

برای اینکه در این زمینه حرفه ای شوید باید در ایران خودمان حدودا 2 سال شاگردی کنید البته تعویض روغنی بسیار ساده است اما برای اینکه بدانید با امواع اقسام ماشین ها باید به چه صورت رفتار کنید مهم است . برای مثال 206 چقدر حجم روغن نیاز دارد ؟

روغن کثیف شده و یا هنوز برای استفاده جا دارد ؟ پراید به چه صورت است ؟ آیا چقدر روغن نیاز دارد ؟ بنز به چه صورت است و …

برای اینکه شما در کارتان حرفه ای شوید به شما پیشنهاد می کنم جایی شاگردی کنید که در آنجا ماشین های خارجی تعویض روغن می شوند چون شما دوست دارید در کشور کانادا کار کنید و در آنجا استاندارد های ماشین ها تقریبا در یک اندازه و به یک شکل هستند .

تا می توانید در کارتان حرفه ای شوید شاید در ایران خطا کنید ببخشند اما در کانادا در صورتی که اشتباهی از شما سر بزند باید هزینه ی آن را به علاوه جریمه های سنگین بپردازید پس در کارتان بهترین باشید .

در هر صورت بهتر است از صفر شروع کنید و حرفه ای باشید . درست است درآمد تعویض روغنی در کانادا زیاد است اما شما نباید فقط به درآمد فکر کنید بلکه شما باید در کارتان به خوبی حرفه ای شوید در این صورت است که موفق می شوید .

درآمد تعویض روغنی در کانادا

چگونه می توانیم با این کار مهاجرت کنیم ؟

البته با اینکار به تنهایی نمی توانید مهاجرت کنید زیرا فیلد بسیار مورد نیازی نیست اما شما برای رفتن به این کشور از این طریق به 3 روش می توانید اقدام کنید :

1 – گرفتن ویزای 6 ماهه جستو جوی کار : این مورد را یادتان باشد که شما باید در هر 3 مورد برای اینکه اصلا سفارت شما را برای مصاحبه قبول کند باید آیلتس داشته باشید در غیر این صورت شما اجازه ورود به این کشور را فقط به صورت توریستی دارید .

در این حالت شما می توانید با ارائه دادن مدارکی که سفارت از تجربه تحصیل و کار و زبان شما می خواهد ویزای کاری 6 ماهه خود را دریافت کنید در این حالت باید به کانادا بروید و 6 ماه وقت دارید تا در این کشور کار پیدا کنید . هزینه های زندگی در این 6 ماه تماما با خود شماست و شما نمی توانید از جایی هزینه دریافت کنید .

سپس در صورتی که کارتان را در کارگاه معتبری پیدا کردید می توانید به اداره مهاجرت مراجعه کنید و برای گرفتن ویزای و تمدید آن به ویزای 1 ساله اقدام کنید در این صورت اینکار را 4 سال ادامه می دهید تا پاس شما به شما داده شده و شهروند این کشور شوید .

2 – راه دوم تحصیلی است : شما می توانید در یک رشته در این کشور تحصیل کنید و پس از تحصیل در همان زمینه مرتبط با رشته تحصیلیتان حداقل 1 سال و یا 2 سال در یک شرکتی کار کنید و سپس برای دریافت مدارک اقامتی خود اقدام کنید و پس از اینکه شهروند این کشور شناخته شدید در یک کارگاه کار کنید و یا کارگاه خود را تاسیس کنید که البته برای تاسیس کارگاه باید دوره هایی را بگذرانید .

البته این نکته را یادتان نرود درآمد تعویض روغنی در کانادا در صورتی که شما کارگاه داشته باشید بسیار زیاد است حال آنکه شما مشتری های زیادی هم داشته باشید … حدودا برای شما با هزینه های دیگر ماهانه 10.000 الی 15.000 دلار می ماند و این یک درآمد فوق العاده در کانادا حساب می شود .

3 – راه سوم این است که شما با ویزای سرمایه گذاری وارد کانادا شوید و با هزینه هایی بسیار زیاد حدودا 15 میلیارد تومان یک تعویض روغنی در این کشور بزنید در این صورت است که شما می توانید در این کشور در روز های اولیه ورود کارتان را به عنوان یک کارگاه دار شروع کنید البته برای شروع این کار شما زمان زیادی نیاز دارید برای مثال حدودا 2 ماه تا کارگاه آماده شود و یا کارمند استخدام کنید و یا …

آیا باید سیستم روغنی تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

در صورتی که قرار باشد در نمایندگی خاصی وارد شوید برای مثال نمایندگی بنز شما باید تمامی مدل های ماشین بنز را بلد باشید اما در کل این مورد را حتما جدی بگیرید که شما باید قبل از اینکه به این کار وارد شوید تعویض روغن اکثر ماشین ها را بلد باشید زیرا شما نمی دانید قرار است آینده چه بشود برای همین هم هست که به شما پیشنهاد می کنم حتما تمامی ماشین ها را بلد باشید .

البته در ایران مازراتی و یا فراری و یا استون مارتین نیست و شما باید این موارد را در کشور هایی دیگر و یا از مواردی مانند یوتیوب بیاموزید و در صورتی که دوره ای در کشور های دیگر برای این کار وجود دارد به آنجا بروید و مدرک حرفه ای خود را هم دریافت کنید در این صورت است که شما با ماشین های زیادی آشنا شده اید و برای شما کار در کانادا در هر نمایندگی بسیار راحت تر است .

بله درآمد تعویض روغنی در کشور کانادا خوب است و شما باید برای رسیدن به این رتبه تلاش زیادی کنید .

درآمد تعویض روغنی در کانادا

کیفیت زندگی در کانادا با این کار چگونه است ؟

حقوق و دریافتی یک کارمند در کانادا بسیار زیاد نیست اما زندگی خوبی دارد اما شما به عنوان یک فنی کار تعویض روغن درآمد بیشتری از یک کارمند دارید پس بدون شک کیفیت زندگی شما در این کشور بسیار بسیار بالاتر از چیزی است که فکر می کنید .

درآمد تعویض روغنی ماشن در کشور کانادا زیاد است و شما می توانید کیفیت خوبی را در زندگی داشته باشید .

سخن پایانی !

دوستان حتما در صورتی که دوست دارید در این کشور در این زمینه کار کنید بهتر است زبان انگلیسی خود را قوی کنید در غیر این صورت ورود به این کشور واقعا برای شما یک رویا خواهد شد .

کانادا کشوری وسیع و سرد است اما نژاد پرستی در این کشور وجود ندارد زیرا از تمامی کشور ها شما می توانید افراد زیادی ببینید که در این کشور زندگی می کنند .

درآمد شما در این کشور بالاست اما به شرطی که شما در کارتان بسیار حرفه ای باشید . امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا راه و مسیر خود را روشن تر ببینید .

پیروز باشید .
گواهیران .

گواهیران
5/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. درود بر شما
    لذت بردم از خوندن مقاله خیلی زیبا و کامل شما
    بنده ۴۳ ساله هستم و به مدت ۲۵ سال در این حرفه فعالیت دارم با احتساب ۱۸ سال بیمه و خیلی مشتاقم در این حرفه در کانادا فعالیت کنم
    امیدوارم که محقق شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *