قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان چقدر است ؟ شاید برای شمایی که مقاله قبلی در مورد درآمد یک فنی کار در این زمینه در کشور ایران را خواندید سوال شده باشد در صورتی که شما بخواهید در کشور آلمان در این زمینه کار کنید برای شما چه شرایطی دارد و اصلا درآمد شما دقیقا چقدر است ؟

در این مقاله به بررسی بسیاری از سوالات شما به زبان بسیار ساده می پردازیم پس در صورتی که شما مکانیک ماشین هایی مانند کامیون و یا تریلی و یا اتوبوس ها هستید این مقاله برای شما می تواند بسیار مفید باشد و یا شاید بتوانید وسعت دید خود را به صورت بین المللی قرار دهید و تصمیمات جدیدی را برای زندگی بگیرید خب با ما همراه باشید …

مقاله غیر مرتبط : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان

درآمد مکانیک ماشین های سنگین در کشور آلمان چقدر است ؟

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی درآمد فنی کاران و مکانیک های ماشین های بسیار سنگین در این کشور بپردازیم با کلیک بر روی عبارت داخل پرانتز می توانید به مقاله ( درآمد مکانیک های ماشین سنگین در کشور ایران بروید ) و در صورتی که خودتان مکانیک حرفه ای در این زمینه هستید نیازی به مقاله قبلی ندارید .

درآمد شما در این زمینه در کشور آلمان چیزی در حدود ماهانه 4000 یورو بعد از کسر مالیات در کشور آلمان است البته باید در نظر داشته باشید این درآمد برای فردی است که بالای 10 سال سابقه کاری داشته باشد . و این مورد مهم نیست که شما در ایران این سابقه را دارید و یا در آلمان اما باید ثابت کنید که دارای این سال سابقه کار هستید .

در صورتی که سابقه کار شما کمتر هست حدودا 3000 یورو درآمد شما بعد از کسر مالیات خواهد شد و این درآمد جزو یکی از پر درآمد ترین مشاغل در این کشور است .

البته این در صورتی است که شما به صورت حقوقی کار کنید اما اگر بخواهید به صورت درصدی کار کنید وضعیت کمی فرق می کند . درآمد شما در این صورت بعد از کسر مالیات ممکن است از 2000 یورو تا 6000 یورو در ماه برسد و این دقیقا بستگی به شرایطی دارد که در ادامه آن را بررسی می کنیم .

البته در صورتی که شما بتوانید بعد از اقامت در این کشور و گرفتن مدارک شهروندی یک کارگاه تاسیس کنید درآمد شما بسیار زیاد تر از آنچه که فکر می کنید خواهد شد .

البته شما می توانید در نمایندگی های مختلفی در این زمینه کار کنید اما در هر صورت تصمیم با شماست .

مقایسه درآمدی مکانیک ماشین های سنگین در ایران و آلمان !

البته درآمد مکانیک های ماشین های سنگین در ایران به نسبت بیشتر از آلمان است به شرطی که شرایط خوبی داشته باشید در غیر این صورت خیر درآمد شما در آلمان بیشتر می باشد البته در مورد این موضوع در مقاله قبلی صحبت کرده ایم . شما نباید درآمد دریافتی را با نرخ یورو روز حساب کنید .

باید ببینید با درآمدی که دارید در این کشور به چه صورت زندگی شما می گذرد اما باید به بررسی دقیق تری در این زمینه بپردازیم که در ادامه این مورد را کاملا بررسی می کنیم و در هر صورت برای شمایی که فنی کار در این زمینه هستید درآمد بسیار زیاد هست اما در ایران می توانید درآمد زیاد تری داشته باشید در صورتی که در آلمان هر چقدر درآمد شما زیاد تر شود بدون شک هزینه های مالیاتی هم زیاد تر شده و در آخر شما باید ببینید که ایران می تواند برای شما از نظر درآمدی بهتر باشد و یا آلمان .

دوستان این بررسی از نظر درآمدیست و نه کیفیت زندگی !

آیا به راحتی می توانیم در این کشور مشغول به کار شویم ؟

در صورتی که بتوانید از سفارت آلمان ویزای کاری دریافت کنید می توانید در این کشور برای 6 ماه به دنبال کار خود بگردید البته شما می توانید از طریق سایت INDEED با کارفرمایان زیادی در ارتباط باشید و در این صورت است که شاید هم بتوانید جاب آفر خود را دریافت کنید و از روز اول ورود به آلمان کار خود را داشته باشید .

اما در صورتی که شما ویزای 6 ماهه دریافت کنید باید وارد این کشور شده و به دنبال کار بگردید در صورتی که بتوانید در این کشور کار خود را بیابید می توانید مدت زمان زیادی را در این کشور بمانید برای مثال 1 الی 2 سال و می توانید تا زمانی که بخواهید برای گرفتن پاس اقدام کنید ویزای کاری خود را تمدید کنید .

شما سختی زیادی باید برای یافتن شغل خود در این کشور بکشید زیرا به این صورت نیست که وقتی وارد این کشور شدید به سرعت شما را بخواهند البته درست است که فنی کاران به راحتی در این شرکت ها استخدام می شوند اما شما باید شرایطی را داشته باشید که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان خوب است اما باید شرایط زیادی هم داشته باشید ( البته این شرایط بیشتر مالیست )

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان

کیفیت زندگی برای یک فنی کار در این زمینه در کشور آلمان به چه صورت است ؟

یک کارگر ساده در این کشور بعد از کسر مالیات حدودا 1800 الی 2200 یورو درآمد دارد و می بینید که به خوبی می تواند زندگی کند حالا شما بیایید و تصور کنید با درآمدی که شما به عنوان یک مکانیک ماشین سنگین در این کشور دارید به چه صورت می توانید زندگی کنید .

بدون شک زندگی شما بسیار با کیفیت تر هست و شما به راحتی حتی می توانید خودروی خود را خریداری کنید و تفریح زیادی داشته باشید و یا زندگی بسیار مطلوبی داشته باشید .

خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی !

مقاله مرتبط : درآمد مکانیک ماشین سواری در کشور آلمان چقدر است ؟

برای شروع یادگیری در این زمینه در کشور آلمان باید چکار کرد ؟

در صورتی که مکانیک حرفه ای نیستید و یا دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید و دوست دارید اصلا درس عملی این زمینه را بخوانید و بعد شروع به کار کنید کشور آلمان این موقعیت را برای شما فراهم کرده است و نام این مورد آئوسبیلدونگ هست .

یعنی شما حدودا 2 الی 3 سال در این کشور به صورت علمی کاربردی درس می خوانید و بعد از این مدت می توانید به دنبال کار بگردید اما در صورتی که سن شما بالای 25 سال است احتمال قبولی شما در این زمینه بسیار کم است .

پس به شما توصیه می کنیم در ایران به خوبی این فن را بیاموزید و با دریافت مدارک فنی معتبر و ترجمه این مدارک به مشاوران مهاجرتی سری بزنید .

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان

آیا نیاز به زبان آلمانی داریم ؟

بدون شک شما نیاز به این دارید که حتما در زبان این کشور را بلد باشید اصلا به این فکر نکنید که می توانید با زبان انگلیسی وارد این کشور شوید و کار خود را در این زمینه بیابید دوستان زبان انگلیسی فقط برای افرادی است که در زمینه کامپیوتر فعالیت دارند .

اما شما رسما در شرکتی باید کار کنید که تماما به زبان آلمانی صحبت می کنند و در صورتی که شما زبان این کشور را به خوبی بلد نباشید نمی توانید در این زمینه در این کشور کاری بیابید .

درآمد مکانیک ماشین سنگین در آلمان و کیفیت زندگی در این کشور مطلوب است برای همین می ارزد که بخواهید زبان این کشور را بیاموزید .

چگونه با این کار می توانیم در کشور آلمان اقامت بگیریم ؟ آیا ارزش دارد ؟

در صورتی که توانستید در این کشور کار خود را بیابید بعد از 2 سال می توانید برای گرفتن مدارک اقامتی اقدام کنید البته باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید و در تست هایی بتوانید ثابت کنید که به خوبی می توانید به زبان این کشور صحبت کنید که البته کار شما طوری است که در ابتدا باید زبانتان خوب باشد برای همین این مشکلی برای شما ندارد .

بله بدون شک در صورتی که دوست دارید در اروپا در این زمینه کار کنید آلمان بهترین انتخاب برای شماست .

سخن پایانی !

دوستان درآمد مکانیک ماشین های سنگین مثل خاور ها و یا کامیون ها و یا اتوبوس ها در این کشور بسیار خوب است و البته کیفیت زندگی برای شما هم می تواند بسیار خوب باشد برای همین در صورتی که دوست دارید در این کشور به خوبی کار کنید می توانید برای ورود به این کشور خود را به زودی آماده کنید .

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .
پیروز و سربلند باشید .
گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *