قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در ترکیه چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد تعویض روغنی در ترکیه چقدر است ؟ شاید شما دوست داشته باشید در این کشور در کار تعویض روغن ماشین کار کنید و یا در این زمینه خبره هستید اما دوست دارید در این کشور ادامه فعالیتتان را بگذرانید در این مقاله از سری مقالات درآمد سرویس کار ماشین در کشور های مختلف جهان به بررسی درآمد شما در کشور ترکیه می پردازیم .

پس اگر دوست دارید در این کشور به کار و فعالیت مشغول شوید این بهترین فرصت برای شماست تا موارد مفیدی را در این مقاله به دست بیاورید به شما توصیه می کنم در صورتی که قصد زندگی و کار را در این کشور دارید به موارد گفته شده در این مقاله تجربی به خوبی دقت کنید . خب بزنیم بریم به سراغ مقاله کسب درآمد از سرویس کاری ماشین در کشور ترکیه همسایه ایران عزیزمان .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد تعویض روغنی در ترکیه

درآمد تعویض روغنی در کشور ترکیه چقدر است ؟

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی دقیق درآمد شما در این زمینه و در این کشور بپردازیم بیایید به بررسی حداقل حقوق در این کشور بپردازیم . حداقل حقوق در ترکیه برای کارگران ساده است که هیچ تخصصی ندارند و پایین ترین حقوق را دریافت می کنند و این محاسبه برای سال 2023 است .

حداقل حقوق در این کشور در ماه چیزی در حدود 3.500 لیر برای کارگران ساده است و این یعنی در صورتی که شما این حقوق را دریافت کنید شما دارای کمترین حقوق ممکن در این کشور هستید حالا بیایید به بررسی موارد مهم بپردازیم .

در صورتی که شما درآمدی در حدود ماهانه 6.000 لیر داشته باشید می توانید در استانبول به سختی زندگی کنید و یا شاید هم نرمال اما درآمد تعویض روغنی در ترکیه بسیار بالاتر است . اما شرایطی دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم . در هر صورت در صورتی که شما دارای سابقه خوبی باشید در این زمینه و در ترکیه در یک کارگاه معمولی کار کنید درآمد ماهانه شما حدودا 8.000 لیر است .

اما اگر همین کار را در یک برند و یا در یک نمایندگی انجام دهید درآمد شما حدودا از 9.000 لیر شروع می شود اما در صورتی که شما در یک کارگاهی کار می کنید که درآمد شما به صورت درصدی است بدون شک در صورتی که 50% درآمد شما باشد حقوق می توانید در ماه بالای 13.000 لیر درآمد داشته باشید البته برای این مورد باید خیلی شانس داشته باشید .

اما می رسیم به اصل کار . در صورتی که شما در این کشور و در یک جای شلوغ و مناسب کارگاه خودتان را تاسیس کنید درآمد ماهانه شما بعد از کسر حقوق 5 کارمند چیزی در حدود ماهانه 40 تا 80 هزار لیر می شود و این یعنی یک درآمد بسیار عالی برای شما .

درآمد تعویض روغن ماشین در ترکیه زیاد است اما این به شما بستگی دارد که در چه شرایطی بخواهید کار کنید اما توجه داشته باشید که درآمد شما با سیاست کاری درست در ایران می تواند بسیار بیشتر از ترکیه هم باشد و این به شما بستگی دارد .

خب بیایید برویم به سراغ سوال بعدی شما … البته می توانیم قبل از آن سری هم به مقاله قبلی سایت بزنیم : دلایل پریدن رنگ ماشین چیست ؟

درآمد تعویض روغنی در ترکیه

آیا باید زبانمان خوب باشد و یا … ؟

ببینید در صورتی که فکر می کنید می توانید با زبان انگلیسی در ترکیه کار و زندگی کنید بدون شک در اشتباه هستید و این یعنی تماما وقت خود را تلف خواهید کرد و اصلا کار هم پیدا نمی کنید اما در صورتی که زبان ترکیه ای شما خوب است شک نکنید بهترین کار ها را در این کشور می توانید بیابید .

این به شما بستگی دارد اما یادتان باشد در کشور ترکیه بیش از 98% از افراد کل جامعه به زبان انگلیسی مسلط نیستند و در صورتی که شما بخواهید در این کشور با زبان غیر ترکیه ای کار پیدا کنید موفق نخواهید شد . این یک نکته بسیار مهم است .

آیا باید تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

بدون شک در صورتی که شما تمامی ماشین ها را بلد باشید و بتوانید روغن آن ها را تعویض کنید و همینطور در صورتی که بتوانید به صورت کامل تمامی خودرو ها را سرویس کنید بله به راحتی کار خود را پیدا می کنید اما در صورتی که شما بخواهید در این کشور وارد شوید و تازه بخواهید بر روی یک سری ماشین خارجی کار کنید نمی توانید درآمد خوبی را داشته باشید .

اما در صورتی که یک پیشنهاد خوب می خواهید بدون شک این مورد بهترین پیشنهاد برای شماست : در صورتی که در ایران و یا در هر کشوری که هستید مدل های بنز و … ماشین های آلمانی را بلد باشید بدون شک شما درآمد زیادی خواهید داشت زیرا ماشین های آلمانی در ترکیه طرفدار زیادی دارد و در صورتی که شما بخواهید به یک نمایندگی برای کار بروید این مورد می تواند به خوبی به شما کمک کند پس یادتان باشید تجربه خود را در ماشین های آلمانی و یا ماشین های ژاپنی و یا ماشین های چینی بالا ببرید .

البته در صورتی که مدل های مختلف همین ماشین ها را به خوبی بلد باشید می توانید به راحتی در این کشور کارگاه خودتان را تاسیس کنید .

درآمد تعویض روغنی در ترکیه

چگونه می توانم در این کشور کار پیدا کنم ؟

همانطور که متوجه شدید درآمد تعویض روغنی در ترکیه بسیار زیاد است و در صورتی که بخواهید در این کشور درآمد خوبی را کسب کنید باید مواردی که در این مقاله گفته شده بود را رعایت کنید در این صورت است که می توانید به خوبی در این کشور کار کنید .

اما برای ورود به ترکیه به شما پیشنهاد می کنم بعد از آنکه زبان شما به خوبی تقویت شد شما باید برای 3 ماه به این کشور سفر کنید و مکناطق مختلفی را در این کشور بررسی کنید و سپس به سراغ کارگاه ها بروید و با آنها صحبت کنید در این صورت است که می توانید برای کار به آن کارگاه ها با مجوز کاری بروید .

بدون شک شما می توانید موفق شوید اگر تمامی شرایط را داشته باشید .

پیشنهاد مقاله : هزینه گواهینامه رانندگی چقدر شده است ؟

سخن پایانی !

درآمد سرویس کار ماشین در ترکیه زیاد است اما به شما بستگی دارد که دوست دارید در چه زمینه ای در این کشور کار کنید در این صورت است که می توانید درآمد خوب و یا کمی داشته باشید . از همه مهمتر این است که زبانتان بسیار خوب باشید در این صورت به راحتی کار خود را پیدا می کنید .

به شما پیشنهاد می کنم حتما در یک برند متخصص شوید در این صورت است که درآمد شما تضمین شده و بالاتر خواهد بود . موفق باشید .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *