قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در انگلستان چقدر است ؟ 2024 !

درآمد تعویض روغنی در انگلستان چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد سرویس کار ماشین در کشور انگلستان بپردازیم پس در صورتی که در این کشور زندگی می کنید و یا دوست دارید به عنوان یک سرویس کار به این کشور بروید این مقاله را از دست ندهید .

البته در این مقاله به سوالات شما به زبان بسیار ساده اما تجربی پاسخ داده ایم پس در صورتی که دوست دارید به جواب سوالات خود برسید تا انتها این مقاله با گواهیران همراه باشید …

مقاله گوناگون : نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد تعویض روغنی در انگلستان

درآمد تعویض روغنی در کشور انگلستان چقدر شده است ؟

حتما بار ها شده است که فکر کنید واقعا درآمد من در انگلستان با همین کاری که انجام می دهم ( تعویض روغن ماشین ) چقدر است ؟ اصلا واقعا آیا می توانم با این حرفه در این کشور کار خودم را بیابم ؟ اصلا آسان است و یا سخت ؟ اصلا باید در یک برند خاص کار کنم و یا در یک کارگاه متفرقه ؟

اصلا باید تمامی ماشین ها را بلد باشم و یا خیر ؟ در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ می دهیم اما در ابتدا اجازه دهید شما را با حداقل حقوق در این کشور آشنا کنیم …

حداقل حقوق در کشور انگلیس در سال جدید حدودا 1.950 پوند در ماه است و این حقوق برای کار های بسیار سطح پایین است و در صورتی که شما به این کار مشغول شوید نمی توانید درآمد زیادی داشته باشید و فقط برای گذران زندگی کار می کنید اما …

درآمد یک سرویس کار ماشین در انگلیس چقدر است ؟ حدودا در صورتی که شما 5 سال سابقه کار داشته باشید بسیار حقوق خوبی خواهید داشت اما شما وقتی وارد این کشور می شوید که سابقه کار در این کشور را ندارید پس ما شما را با سابقه کمتر از 5 سال حساب می کنیم .

در صورتی که شما در یک کارگاه معمولی کار کنید و حقوقی باشید درآمد ماهانه شما چیزی در حدود ماهانه 2.600 پوند است .

در صورتی که شما در همین شرایط باشید اما درصدی کار کنید درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 2.900 الی 3.300 پوند است و البته در صورتی که کارگاه شلوغ باشد بدون شک درآمد شما بیشتر هم خواهد بود .

در صورتی که شما در یک برند کار کنید حقوق شما در ماه حدودا 2.700 پوند بوده و در صورتی که در این برند به صورت درصدی کار کنید درآمد شما بدر ماه بالای 3.500 پوند می شود البته این مورد آخر شما باید بسیار بسیار خوش شانس بوده باشید .

اما در صورتی که کارگاه برای خودتان است و شما کارگر دارید در این کشور که برای شما کار می کنند و کارگاه شما برای برند خاصی نیست درآمد ماهانه شما بعد از یک مدت خاک خوری حدودا ماهانه بالای 60.000 پوند است که باید هزینه های کارگاه و حقوق کارمندانتان را هم حساب کنید .

و در صورتی که کارگاه برای شماست و برای یک برند خاصی هستید درآمد شما بسیار بالاتر خواهد بود . می بینید این بررسی به خوبی نشان می دهد که شما برای پیشرفت در این کشور راه های زیادی دارید البته درآمد شما هم می تواند بسیار بالاتر برود و همه چیز تقریبا دست شماست .

خب بیایید به بررسی سوال بعدی شما بپردازیم …

مقاله قبلی سایت : دلایل افت ارزش خودرو چیست ؟

چگونه باید وارد این رشته شد ؟

برای اینکه بخواهید وارد این رشته کاری شوید باید حتما به خوبی برای 2 سال شاگردی کنید اگر در ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم اصلا برای شما مهم نباشد که 2 سال شاگردی سخت است و یا خیر حتی اگر می توانید بدون حقوق کار کنید تا تجربه بالایی داشته باشید .

البته به شما پیشنهاد می کنم در صورتی که می توانید حتما در کارگاه های ماشین های خارجی کار کنید و نه ماشین های داخلی . و در صورتی که در انگلستان هستید هم می توانید برای کارآموزی بدون حقوق در کارگاه ها حضور داشته باشید و هم می توانید به کلاس های آموزشی برندهای خاص مراجعه کنید و یا حتی می توانید به کلاس های معمولی تعویض روغن و سرویس ماشین هم مراجعه کنید .

درآمد تعویض روغنی در انگلستان

کیفیت زندگی برای یک سرویس کار ماشین در انگلستان خوب است ؟

ببینید در ابتدا مقاله حداقل حقوق را در این کشور بررسی کردیم و دیدیم که یک کارگر می تواند به خوبی با حداقل حقوق زندگی کند اما کیفیت زندگی بالایی ندارد اما شما با درآمد 2 برابری می توانید بسیار راحت تر زندگی کنید و همه این موارد به شما بستگی دارد .

شما باید تلاش بیشتری کنید و هدف گذاری کنید تا به درآمد های بالا در این کشور برسید در این صورت است که شما می توانید کیفیت بالایی را در زندگی خودتان داشته باشید .

درآمد تعویض روغنی در انگلستان

آیا باید زبانمان خوب باشد ؟

درآمد تعویض روغنی در انگلستان زیاد است اما شما باید زبانتان خوب باشد در غیر صورت شانس زیادی برای رسیدن به موفقیت ندارید در این صورت است که شما باید حتما زبانتان را خوب کنید ببینید کار شما اصولا با مردم این کشور است .

البته می توانید با زبان متوسط در این کشور کار کنید اما با زبان ضعیف هیچ کار گاهی شما را قبول نمی کند و شما تا مدت ها هم ممکن است بیکار بمانید و یا به کار های بسیار سطح پایین که نیازی به حرف زدن ندارد مشغول شوید البته این درصورتی است که شما در این کشور از قبل بوده باشید در غیر این صورت اگر بخواهید با ویزای کاری وارد این کشور شوید باید برای دریافت ویزا زبانتان بسیار قوی باشد .

در هر صورت به این فکر نکنید که با زبان ضعیف به شما کار می دهند چون کارتان خوب است و این اصلا درست نیست .

پیشنهاد مقاله : دانلود کتاب آیین نامه !

سخن پایانی !

درآمد تعویض روغنی در این کشور واقعا خوب است دیدید که شما هم می توانید در این کشور یک کارمند ساده سرویس کار ماشین باشید و هم می توانید درآمد بسیار زیادی داشته باشید در صورتی که کارگاه برای شما بوده باشد اما در صورتی که بخواهید پیشرفت زیادی داشته باشید بدون شک باید زبانتان را خوب کنید .

به شما پیشنهاد می کنم حدودا 1 الی 2 سال در یک کارگاه شاگردی کنید در این صورت است که شما می توانید به کلاس های آموزشی برند های خاص بروید در این صورت اگر وارد این کلاس ها شوید در هر سال حدودا 30 نفر برتر را استخدام می کنند و شما بعد از این همه تجربه ای که به دست آوردید می توانید در این کار به خوبی قبول شوید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *