قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد تعویض روغنی در آلمان چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی این سوال مهم بپردازیم , اما در صورتی که شما به کار در این زمینه فنی علاقه دارید و در ایران هستید و یا حتی اگر در آلمان زندگی می کنید و دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید , مقاله درآمد از تغویض روغن خودرو برای شما نوشته شده است پس به شما پیشنهاد می دهم تا انتها این مقاله با گواهیران همراه باشید … .

البته باید در نظر داشته باشید بهترین راه برای اینکه بتوانید در این کشور , در زمینه تعویض روغن ماشین کار خود را بیابید باید تجربه بسیار بالایی داشته باشید و صد البته تجربه کار با سیستم های جدید و همچنین ماشین های جدید در بازار از برند های مختلف .

پس در صورتی که می خواهید در این زمینه کاری در کشور آلمان کار کنید این مقاله را از دست ندهید . تمامی بررسی های انجام شده برای سال 2024 می باشد .

مقاله تصادفی : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد تعویض روغنی در آلمان

درآمد تعویض روغنی ماشین در آلمان چقدر است در ماه ؟!

البته قبل از اینکه بخواهیم این سوال را پاسخ دهیم بهتر است بدانید درآمد یک کارگر ساده در کشور آلمان معادل ماهانه 1.600 الی 1.700 یورو در ماه بعد از کسر مالیات است و شما باید بدانید نسبت به حداقل حقوق در این کشور چقدر درآمدتان است .

حداقل درآمد یک فنی کار تعویض روغنی ماشین در کشور آلمان حدودا ماهانه از 2.800 یورو بعد از کسر مالیات شروع می شود و در صورتی که تجرببه بالایی داشته باشید درآمد شما تغییر می کند اما یعنی چه ؟

در صورتی که شما درصدی کار کنید برای مثال درآمد شما به صورت 50 50 باشد شما و شما در کارگاه های ساده کار کنید در آمدتان در حدود 3.000 یورو است اما در صورتی که به صورت درصدی در برند های مطرح کار کنید درآمد شما حدودا ماهانه بالای 5.000 یورو است البته شما باید بسیار حرفه ای باشید تا یک برند شما را درصدی استخدام کند در و صد البته این یک مورد بسیار نادر است .

اما در صورتی که حقوقی باشید و به شما در برند های مطرح در ماه حقوق ثابت بدهند حداقل حقوق شما بالا 3.200 یورو بعد از کسر مالیات است .

و البته مورد دیگر این است که شما درآمدتان بعد از اینکه کارگاه خودتان را زدید چقدر است در این زمینه شما دو حالت دارید یا کارگاه معمولی دارید و یا نمایندگی یک برند خاص و البته در شهر هستید و یا حومه شهر .

در این صورت شما باید اقامت داشته باشید اما درآمد ماهانه شما بالای 7.000 یورو بعد از کسر مالیات است . پس یادتان باشد درآمد تعویض روغنی در آلمان بالاست اما به شما و شرایطتان بستگی دارد .

مقاله پیشین سایت : درآمد تعویض کار روغنی ماشین در کشور ایتالیا ماهانه چقدر است ؟

آیا باید زبان آلمانی بلد باشیم ؟

بدون شک بله در صورتی که فکر می کنید با زبان انگلیسی می توانید در این کشور آن هم در این زمینه کار کنید کاملا در اشتباه هستید دوستان زبان انگلیسی یک آپشن به حساب می آید و در صورتی که شما در این کشور در کنار زبان آلمانی زبان انگلیسی هم بلد باشید شما می توانید راحت تر استخدام شوید .

ارتباط بیشتر شما با افرادی است که در این کشور به زبان آلمانی صحبت می کنند و در صورتی که زبان آلمانی شما ضعیف است بدون شک به مشکل بر می خورید و اصلا استخدام نمی شوید پس یادتان باشد حتما بر روی مهارت زبان آلمانیتان به خوبی کار کنید در غیر این صورت تمامی رویاهای شما از زندگی در آلمان نقش بر آب خواهد شد .

درآمد تعویض روغنی در آلمان

چگونه باید در این زمینه حرفه ای شویم ؟

برای اینکه در این زمینه بسیار حرفه ای شوید دو راه برای شما وجود دارد که در این بخش به بررسی این دو راه می پردازیم . اول اینکه در ایران باشید و دوم اینکه در آلمان زندگی می کنید .

در صورتی که در ایران هستید باید 2 سال در یک کارگاه کار کنید تا بتوانید به خوبی با تمامی سیستم ها آشنا شوید بتوانید با بیشتر ماشین ها کار کنید اما به شما پیشنهاد می کنم 1 سال در کارگاه های ساده ماشین ها داخلی کار کنید و 1 سال در کارگاه ماشین های خارجی کار کنید در این صورت شما می توانید درک عمیقی را در این زمینه به دست بیاورید .

اما اگر در آلمان زندگی می کنید در این صورت شما می توانید دره های فنی حرفه این در این کشور را پاس کنید و این یعنی شما می توانید در دوره های آئوسبیلدونگ شرکت کنید در این صورت است که حدودا 3 سال را در این حوزه فعالیت می کنید و می توانید بعد از این مدت در برند های مختلفی کار کنید این مورد رو حتما به شما پیشنهاد می کنم .

البته این مورد برای شمایی که در ایران هستید هم صدق می کند و شما می توانید با این آپشن به آلمان سفر کرده و در این کشور در این زمینه کار و تحصیل کنید و صد البته باید زبان آلمانیتان بسیار روان باشد در غیر این صورت در این دوره ها هیچ چیزی یاد نمی گیرید و در تست ها هم موفق نخواهید شد .

آیا کیفیت زندگی در آلمان برای یک تعویض کار روغن ماشین خوب است ؟

دوستان درآمد تعویض روغنی در آلمان بالاست و شما باید این را بدانید که درآمد شما جزو درآمد های بالا در این کشور حساب می شود اما برای درک بهتر اجازه دهید برای شما یک مثال بهتری بزنیم .

در این کشور در صورتی که شما یک کارگر ساده باشید و حداقل حقوق را دریافت کنید می توانید اجار خانه دهید و هزینه خورد و خوراک را بپردازید و همچنین می توانید مقداری را برای تفریح و هزینه های پوشاک بپردازید در این شرایط است که شما به راحتی زندگی می کنید البته شما نمی توانید بنز مدل بالا و یا ماشین های دیگری خریداری کنید اما شما می توانید بعد از یک سال با اندکی پس انداز یک ماشین دست دوم خوب قسطی خریداری کنید .

حالا شما در نظر داشته باشید درآمد شما بالای 2.000 یورو باشد که با هم بررسی هم کردیم , بدون شک کیفیت بالایی را در زندگی خواهید داشت می توانید هزنیه های زیادی را در بخشی از زندگی که دوست دارید انجام دهید و می توانید به خوبی در هر زمینه ای به خوبی وارد شوید پس کیفیت زندگی در کشور آلمان برای شما بسیار زیاد است .

درآمد تعویض روغنی در آلمان

آیا باید تمامی برند ها را بلد باشیم ؟

ببینید اصولا وقتی می خواهید در این کشور استخدام شوید شما باید با ماشین های زیادی کار کرده باشید اما وقتی در یک برند برای مثال بنز استخدام شدید شما دیگر نیازی ندارید که بخواهید در پورشه را هم بیاموزید . شما باید در این حالت سعی کنید در برند بنز تمامی محصولاتش را به خوبی هندل کنید .

یعنی استاد یک برند شوید تا اینکه فقط با برند های دیگر صرفا تجربه داشته باشید و این مورد برای شما باید بسیار مهم باشد پس به خوبی به این مورد فکر کنید . درآمد تعویض روغنی در آلمان زیاد است برای همین هم هست که عده زیادی از فنی کاران دوست دارند به این کشور بیاید اما باید تمامی موارد گفته شده در بند های بالاتر را در نظر داشته باشید .

سخن پایانی !

همانطور که متوجه شدید درآمد شما به عنوان یک تعویض کار روغن ماشین در کشور آلمان بسیار زیاد است و این یعنی شما حتی در دسته درآمد های بالا در این کشور شناخته می شوید اما باید بدانید که برای رسیدن به این کشور باید زبان این کشور را به خوبی بلد باشید و اصلا بر روی زبان انگلیسی حساب باز نکنید .

شما باید در کارتان واقعا حرفه ای باشید و کارآموزی هایتان را در ایران و یا در دوره های فنی حرفه ای آلمان گذرانده باشید در غیر این صورت بدون شک شما در این زمینه شکست می خورید .

سعی کنید بیشتر وقت خود را بر روی ماشین ها خارجی بگذارید و زیاد به سمت ماشین های داخلی نروید .

پیروز باشید .
گواهیران .

گواهیران
4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *