قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا چقدر است ؟ اگر در این زمینه فعالیت دارید و یا در این زمینه بسیار حرفه ای هستید و با ماشین های زیادی از برند های مختلف کار کرده اید و همینطور اگر دوست دارید وارد این کار بشوید و همینطور دوست دارید با این حرفه به کشور ایتالیا بروید این مقاله برای شما بسیار مناسب است .

البته در این مقاله به صورت بسیار ساده نکات مهمی را برای شما بررسی کرده ایم که می توانید با بررسی این مقاله برای سوالات خود پاسخ مناسبی دریافت کنید . پس تا انتها با گواهیران همراه باشید .

مقاله ویژه : سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ !

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا

درآمد تعویض روغنی در کشور ایتالیا چقدر است ؟

در این بخش می خواهیم به بررسی درآمد تعویض کار روغن ماشین در کشور ایتالیا بپردازیم اما خوب است که بدانید در سال 2023 حداقل درآمد یک کارگر ساده در این کشور چیزی در حدود 2.475 یورو است و این یعنی در صورتی که بخواهید از حداقل حقوق در این کشور مطلع شوید و درآمد خودتان را با این حقوق بسنجید این رقم یک اشل برای بررسی ما می باشد .

اما درآمد شما به عنوان یک متخصص تعویض روغن ماشین در این کشور چیزی در حدود ماهانه 3.200 یورو تا 3.800 یورو می باشد البته این درآمدیست که باید از آن مالیات کسر شود و کسر این مالیات را چیزی در حدود 13 الی 15 درصد حساب کنید و مابقی برای شما به عنوان سود خالص می ماند .

البته درآمد تعویض روغنی در ایتالیا به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم :

1 – شما کارمند برند خاصی هستید و یا در یک کارگاه کار می کنید !
2 – شما صاحب کارگاه هستید و یا خیر

در مورد اول شما باید به صورت حقوقی و یا درصدی کار کنید که در صورتی که شما به صورت درصدی کار کنید درآمد شما کمی بالاتر است و یا در صورتی که در کارگاه بسیار خلوت کار کنید درآمد شما ممکن است پایین باشد پس در این زمینه باید حواستان باشد که در کجا کار می کنید و انتخابتان درست باید باشد .

در مورد دوم وقتی شما موفق به دریافت اقامت در این کشور شوید و در صورتی که شما بتوانید در این کشور پس انداز زیادی داشته باشید می توانید به راحتی یک کارگاه خریداری و یا اجاره کنید در این صورت درآمد شما بسیار بالا خواهد بود .

البته شما می توانید نمایندگی یک برند خاص را داشته باشید اما به شما پیشنهاد می کنم در این زمینه همیشه از اکثریت استفاده کنید و این یعنی ببینید در این کشور چه ماشینی بیشترین تعداد را در شهر دارد و سپس نمایندگی آن خودرو را تاسیس کنید البته بهترین راه هم این است که شما تمامی ماشین ها را بتوانید هندل کنید که در این صورت درآمد شما بسیار زیاد خواهد بود .

مقاله قبلی سایت : درآمد تعویض روغن ماشین سواری در کشور کانادا چقدر است ؟

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا

چگونه می توانیم در این کار حرفه ای شویم ؟

برای اینکه در این کار حرفه ای شوید باید در ایران حدودا 2 سال شاگردی کنید و با تمامی ماشین های موجود در بازار آشنا شوید در این صورت است که شما می توانید درآمد زیادی را در آینده داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم در کارتان به خوبی حرفه ای شوید و برند های زیادی را کار کنید .

البته در صورتی که شما در ابتدا کارتان در کارگاه های ماشین های خارجی فعالیت کنید بدون شک تجربه شما بالاتر خواهد رفت و درآمدتان هم زیاد خواهد بود .

چگونه می توانیم با این مهارت به کشور ایتالیا وارد شویم ؟

البته شما در موارد بسیار نادر می توانید با این حرفه در ایتالیا جاب آفر دریافت کنید و در صورتی که شما بتوانید در این کشور با این روش وارد شوید می توان گفت شانس بسیار بالایی داشته اید اما در کل برای وارد شدن به این کشور چند راه دارید .

1 – به صورت سرمایه گذاری باید وارد شوید و به این کشور اعلام کنید که می خواهید نمایندگی از یک برندی را در این کشور بر عهده بگیرید که این مورد برای شما می تواند بسیار مناسب باشد .

2 – به صورت دانشجویی وارد این کشور شوید و بعد از درستان در یک نمایندگی معتبر کار کنید تا اقامتتان را هم دریافت کنید و سپس می توانید هر جایی کار کنید البته این مورد بسیار طولانی بوده و حدودا 6 سال زمان می برد

3 – ویزای کاری 6 ماهه دریافت کنید و به این کشور بروید تا کارتان را بیابید در صورتی که در این 6 ماه کارتان را نیافتید باید به ایران بازگردید .

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا بسیار خوب است اما در صورتی که حرفه ای باشید و سابقه کار خوبی هم داشته باشید و صد البته با برندهای زیادی از ماشین ها کار کرده باشید و تمامی موارد را به خوبی بلد باشید .

آیا کیفیت زندگی در این کشور با این درآمد خوب است ؟

کیفیت زندگی در ایتالیا با حداقل درآمد گفته شده بسیار خوب است اما در صورتی که بخواهید درآمد خودتان را با حداقل درآمد در این کشور مقایسه کنید بدون شک شما زندگی راحت تری خواهید داشت و البته شما پیشرفت درآمدی زیاد تری هم خواهید داشت .

یادتان باشد برای اینکه بتوانید در ایتالیا درآمد خوبی در این زمینه داشته باشید باید در کارتان به خوبی حرفه ای باشید در غیر این صورت شما درآمد کمی خواهید داشت . البته باز هم حقوق شما بیشتر از حقوق معمولی است و درآمد شما کفاف یک زندگی با کیفیت را می دهد .

آیا باید حتما زبان ایتالیایی بلد باشیم و یا با زبان انگلیسی هم می توانیم صحبت کنیم ؟

شما باید حتما زبان ایتالیایی بلد باشید و بدون شک با زبان انگلیسی نمی توانید در این کشور کار خودتان را بیابید در این صورت است که شما باید بتوانید به خوبی به ایتالیایی صحبت کنید .

البته در موارد بسیار کم شما می توانید به زبان انگلیسی هم صحبت کنید .

آیا باید تمامی برند ها را به خوبی هندل کنیم ؟

بدون شک خیر . اما در صورتی که شما تجربه کار با برند های زیادی را داشته باشید می توانید درآمد خوبی هم داشته باشید در غیر این صورت شما باید در یک برند استخدام شده و در این برند پیشرفت کنید .

درآمد تعویض روغنی در ایتالیا

سخن پایانی !

درآمد تعویض روغنی در کشور ایتالیا بسیار خوب است اما شما باید حتما زبان ایتالیای را بلد باشید در غیر این صورت نمی توانید در این کشور کارتان را بیابید و باید به ایران برگردید و یا باید کار های بسیار ساده را انجام دهید پس یادتان باشد دانستن زبان ایتالیایی برای شما بسیار مهم است و باید به خوبی با این زبان آشنا باشید .

البته این مورد را هم باید باز یاد آوری کنیم در صورتی که شما به خوبی در کارتان حرفه ای نباشید در این کشور احتمال استخدام شدنتان بسیار کم است پس تا می توانید برای روی تجربه کاری خود کار کنید .

در صورتی که دوست دارید در این کشور در برند خاصی کار کنید می توانید دوره های این برند ها را در ایتالیا بگذرانید و به خوبی در این کشور مشغول به کار شوید و البته این یک راه بسیار عالی برای شماست .

خب امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد . به امید پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان .
گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *