قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد تعویض روغنی در آمریکا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد تعویض روغنی در آمریکا چقدر است ؟ شاید در این کشور زندگی می کنید و دوست دارید بدانید به فردی که در این زمینه در حال تعویض و یا سرویس کامل ماشین ها و موتور ها و … هست چه حقوقی داده می شود ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد یک تعویض کار روغن ماشین در کشور آمریکا بپردازیم .

در صورتی که می خواهید در مورد حرفه خود در این کشور بدانید این مقاله به زبان بسیار ساده و دور از پیچیدگی ها برای شما نوشته شده است و شما می توانید از این مقاله موارد بسیار مفیدی را متوجه شده و مقایسه هایی را در این زمینه در سایت گواهیران با دیگر کشور ها انجام دهید . پس با ما همراه باشید .

مقاله گوناگون : سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ !

درآمد تعویض روغنی در آمریکا

درآمد تعویض روغنی در کشور آمریکا چقدر است ؟

بیایید قبل از آنکه به درآمد یک تعویض کار و سرویس کار ماشین در کشور آمریکا بپردازیم ببینید که حداقل درآمد و حقوق در این کشور که برای یک کارگر ساده است بعد از کسر مالیات چقدر می شود و سپس در مورد درآمد شما در این کشور و در این زمینه بررسی هایی را انجام دهیم .

درآمد یک کارگر ساده مک دونالد در این کشور بعد از کسر مالیات در شهر نیویورک حدودا ماهانه 2.800 دلار می باشد و این یعنی در صورتی که شما این درآمد را داشته باشید حدودا و تقریبا کمترین درآمد را در آمریکا دارید و یک کارگر بسیار ساده در این کشور این درآمد را دریافت می کند . حالا بیایید به بررسی درآمد یک سرویس کار در این کشور بپردازیم …

درآمد سرویس کار ماشین در کشور آمریکا که زیر 5 سال سابقه کار دارد و در شهری گرانی مانند نیویورک کار می کند حدودا ماهانه بعد از کسر مالیات چیزی در حدود 3.800 دلار است و این یعنی شما از یک کارگر معمولی 1000 دلار بیشتر درآمد دارید و البته این درصورتی است که شما در کارگاه های متفرقه کار کنید .

اما در صورتی که در یک برند خاص کار کنید برای مثال فورد و شما مسئول بخشی از سرویس کاری های این برند باشید درآمد شما بعد از کسر مالیات حدودا 4.200 دلار می باشد و این یعنی درآمد شما در بالاترین حد از کسانی است که زیر 5 سال سابقه کار در این زمینه در آمریکا را دارند .

البته در صورتی که شما به صورت درصدی 50 50 کار کنید درآمد شما حدودا ماهانه بالای 7.000 دلار بعد از کسر مالیات می شود که این یک شرایط بسیار خاص است و هرکسی نمی تواند این شرایط را برای کار داشته باشد مگر اینکه به صورت شریکی با یک نفر کارگاه تاسیس کنید .

البته مورد دیگری هم هست و آن این است که شما کارگاه خودتان را تاسیس کنید و کارمند هایی را هم استخدام کنید که در این صورت درآمد شما در ماه بین 15.000 الی 25.000 دلار خواهد بود البته بعد از کسر هزینه ها و حقوق کارمندان و …

همانطور که مشاهده می کنید درآمد تعویض روغنی در آمریکا بسیار بالاست اما باید شرایط شما هم برای رسیدن به این درآمد بسیار متفاوت باشد در غیر این صورت شما درآمدتان پایین خواهد بود . البته باید این مورد را هم در نظر بگیرید که اگر کارگاه شما در جای شلوغ شهر باشد و شما کارمندان زیادی هم داشته باشید بدون شک درآمد شما در ماه بالای 50.000 دلار هم خواهد بود و این یعنی بالاترین حد درآمد برای یک فرد در این زمینه کاری .

همه چیز در این زمینه به شما بستگی دارد .

مقاله قبلی سایت : حقوق سرویس کار ماشین در آلمان چقدر است ؟

آیا کیفیت زندگی در این کشور با این درآمد بالاست ؟

اگر حداقل حقوق و درآمد را در این کشور 2.800 دلار در نظر بگیریم و شما هم پایین ترین حد درآمدی را در این کشور در این زمینه داشته باشید یعنی 3.800 دلار کیفیت زندگی نرمالی دارید و می توانید با درآمدتان هزینه های اجاره خانه و خوراک و پوشاک و دکتر و تفریحات و … را کاور کنید .

البته با این درآمد شما کیفیت زیاد مطلوبی در آمریکا آن هم در نیویورک نخواهید داشت و به صورت نرمال زندگی می کنید در این شرایط است که شما نمی توانید در هر زمینه ای کیفیت زیادی را تجربه کنید و به نوعی به صورت روزمره زندگیتان را می گذرانید .

اما هر چقدر درآمد شما بالاتر برود بدون شک می توانید کیفیت بسیار بالایی را در این کشور تجربه کنید البته این به شما بستگی دارد که چقدر در کارتان پیشرفت می کنید و این که به چه صورت می توانید برای آینده کاریتان سیاست های بسیار دقیقی را پلن ریزی کنید .

درآمد تعویض روغنی در آمریکا زیاد است اما باید ببینید شما در چه درجه ای از مهارت قرار دارید و البته می توانید به خوبی برای رسیدن به اهدافتان در این کشور به صورت بسیار سخت کوشانه تلاش کنید . خب بیایید برویم به سراغ سوال بعد .

درآمد تعویض روغنی در آمریکا

اصلا چگونه باید این حرفه را بیاموزیم ؟

اگر در ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم به صورت رایگان در کارگاه های تعمیرات ماشین های خارجی برای 2 سال کار و شاگردی کنید در این صورت است تجربه بسیار بالایی را در این زمینه به دست می آورید و می توانید به خوبی از با ماشین های زیادی آشنا شوید .

اما اگر در آمریکا هستید دست شما بسیار باز تر است و شما می توانید هم در کارگاه ها شاگردی کنید و یا هم می توانید در آموزش های فنی و حرفه ای در این کشور در برند های خاص شرکت کنید برای مثال کارگاه های آموزشی فورد هر ساله در این کشور برگذار می شود که به شما مدرک هم داده شده و اگر جزو 20 نفر اول و برتر هم باشید فورا به استخدام شرکت ها و یا کارگاه ها و یا برند فورد و یا دیگر برند ها در خواهید آمد .

البته بدون شک این یک فرصت بسیار مناسب برای شماست و شما می توانید به خوبی از این فرصت استفاده کنید و بعد از استخدام برای خود اهدافی را تعیین کنید و تلاش کنید تا به آن اهداف برسید و بدون شک برای شما که فنی کار هستید همیشه کار وجود دارد و شما می توانید در زمینه کاری خود بسیار موفق شوید .

آیا باید تمامی برند ها را به خوبی بلد باشیم ؟

البته وقتی می خواهید وارد یک زمینه خاص شوید باید با برند های زیادی کار کرده باشید در غیر این صورت تجربه بالایی ندارید و بله باید سعی کنید اکثر برند ها را به خوبی بلد باشید تا بتوانید ماشین های زیادی را به صورت دقیق سرویس کنید .

البته در صورتی که در برند خاصی در کشور آمریکا استخدام شدید باید فقط بر روی مدل های مختلف این برند کار کنید و شما باید در تمامی مدل های این برند خبره شوید که البته می توانید یک دوره 3 ماهه هم در این زمینه در هر برندی را قبل از استخدام شرکت کنید .

البته در بسیاری از برند ها این مورد هم وجود دارد که شما می توانید به صورت 3 ماه در دوره های آشنایی بار کار شرکت کنید که به شما حقوق بسیار کمی در حدود 1.000 دلار داده می شود اما با تمامی مدل های یک برند به خوبی آشنا شده و در ماه 4 به استخدام همان محل در خواهید آمد و درآمد شما به بالاتر از 3.000 دلار در ماه هم می رسد .

خب بیایید به سراغ سوال بعدی برویم …

درآمد تعویض روغنی در آمریکا

آیا باید زبان انگلیسی ما بسیار خوب باشد ؟

درآمد تعویض روغنی در آمریکا بالاست و برای همین باید تلاش زیادی کنید تا در این موقعیت قرار بگیرید در این صورت است که شما باید زبان انگلیسی بسیار قوی داشته باشید دوستان در صورتی که زبان شما قوی نباشد شما نمی توانید کار خود را بیابید و یا در بهترین شرایط در یک کارگاه با لول و کیفیت پایین استخدام شد و حقوق بسیار کمی دریافت می کنید .

پس باید زبان شما بسیار قوی باشد در غیر این صورت شانس شما برای گرفتن موقعیت های شغلی به شدت کم می شود .

گواهیران
3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *