قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در ترکیه چقدر است ؟ ( 2024) !

درآمد نقاش ماشین در ترکیه چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد نقاش خودرو در کشور ترکیه بپردازیم پس اگر نقاش هستید و یا دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید و یا دوست دارید در کل در این کشور با این زمینه کاری زندگی کنید این مقاله برای شما نوشته شده است و جالب است که بدانید در سایت گواهیران مقالات درآمدی اصولا بر اساس تجربه افراد متخصص در آن کشور بوده و تمامی بررسی ها واقعی می باشد .

در این مقاله سوالات بسیار زیادی را پاسخ داده ایم و شما می توانید در این مقاله به مواردی که در ذهنتان بوده پاسخ مناسب را بدهید . انتشار مقاله با ذکر نام سایت بلامانع است .

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه !

درآمد نقاش ماشین در ترکیه

درآمد نقاش ماشین در کشور ترکیه در ماه چقدر است ؟

اول اینکه بایید مانند همیشه حداقل درآمد در ترکیه که برای یک کارگر ساده است را بررسی کنیم تا ببینیم درآمد نقاش ماشین در ترکیه به چه صورت است و چقدر می تواند بیشتر باید و آیا کیفیت زندگی در این کشور با این درآمد خوب است و یا خیر .

ما درآمد را در شهر استانبول بررسی می کنیم زیرا این شهر جمعیت زیادی دارد و همچنین صافکاری و نقاشی های زیادی را می توانید در این کشور ببینید . اما جالب تر این است که بدانید در این کشور رانندگان درست مانند ایران رفتار می کنند و این یعنی در صورتی که ماشینشان خراب باشد خرج زیادی می کنند تا سالم شود و بتوانند به راحتی بفروشند .

درآمد نقاش در این کشور به چند بخش تقسیم می شود . بخش اول – شما باید در این کشور در یک کارگاه کار کنید آنهم به صورت حقوقی و حقوق شما را بعد از بررسی حداقل حقوق در این کشور بررسی می کنیم . حداقل حقوق در ترکیه برای یک کارگر ساده است که حدودا ماهانه 6.000 لیر می باشد و در صورتی که زیر این مقدار حقوق دریافت کنید بدون شک شما بدون بیمه و به صورت کار سیاه در حال فعالیت هستید .

البته بهتر است بگوییم حدودا 5 الی 6 هزار لیر . اما حقوق نقاش حرفه ای ماشین چقدر است ؟ حقوق شما در ماه حدودا از 9000 لیر شروع می شود و حدودا تا ماهانه 15000 لیر هم میرسد . اما نوع دوم به صورت درصدی است و این یعنی هر چقدر شما کار کنید 40 درصد به شما می رسد . معمولا در ترکیه 60 درصد برای صاحب کارگاه است .

یعنی در صورتی که درآمد کارگاه از شما در کل حدودا در ماه چیزی نزدیک به 50.000 لیر باشد شما 20 هزار لیر دریافت می کنید و این یک عدد خوبیست در این کشور .

مورد بعدی این است که شما در یک برند کار کنید که معمولا در برند ها درصد داده نمی شود و شما صرفا حقوق دریافت می کنید در این صورت است که درآمد شما حدودا ماهانه تا 11 هزار لیر میرسد. مورد بعدی هم صحب کارگاه بودن شماست و این یعنی در صورتی که شما بتوانید در این کشور و در این شهر و در یک مکان شلوغ کارگاه تاسیس کنید بدون شک می توانید درآمدی نزدیک به ماهانه بالای 100 هزار لیر دریافت کنید البته حقوق کارمندان و … را در نظر بگیرید .

البته به صورت دقیق تر حدودا با همه این موارد بین 70 الی 130 هزار لیر در ماه برای شما می ماند البته با مشتریان بیشتر بدون شک درآمد ماهانه شما بسیار بیشتر هم می شود .

پیشنهاد مقاله : درآمد نقاش ماشین در کانادا چقدر است ؟!

درآمد نقاش ماشین در ترکیه

آیا باید زبان ترکیه ای بلد باشیم ؟

دوستان زیادی فکر می کنند در ترکیه با زبان انگلیسی می توانند کار و زندگی کنند که بدون شک در اشتباه هستند در این کشور شما بدون زبان ترکیه ای نمی توانید در جایی کار کنید و باید زبان شما زبان معیار این کشور باشد البته این مورد برای برنامه نویسان کمی فرق دارد .

در هر صورت کار هایی که با مردم و عموم طرف هست در این کشور با زبان ترکیه ای هندل می شود در غیر این صورت شما نمی توانید کار خودتان را بیابید . درآمد نقاش ماشین در ترکیه بسیار زیاد است اما شما باید زبان ترکیه ای را به صورت بسیار دقیق بلد باشید .

مثلا فکر کنید فردی از ترکیه بیاید و در ایران بخواهد کارگاه بزند و به زبان انگلیسی بتواند صحبت کند آیا مشتری خاصی خواهد داشت ؟ بدون شک خیر البته در ایران وضعیت فرق دارد و اتفاقا این مورد باعث شگفتی مشتریان شده و حتی اگر نفهمند که او چه می گوید اما باز دوست دارند با این شخص کار کنند . عجیب هست .

کیفیت زندگی در ترکیه با این درآمد چگونه است ؟

کشور ترکیه در سال 2023 دچار بحران های شدیدی از سمت غرب شده است و ارزش پول ترکیه به شدت افت پیدا کرده است و همه چیز در این کشور نسبت به 10 سال قبل چندین برابر شده است اما در این سال این بحران شدید تر شده و درآمد ها نسبت به خرج ها بسیار کمتر شده است .

اما کیفیت زندگی نقاش ماشین در کشور ترکیه به دلیل درآمد بالای 12 هزار لیر به صورت کلی می تواند خوب رو به عالی باشد اما در صورتی که درآمد شما کمتر از 12000 لیر باشد بدون شک برای شما بسیار قرار است در این کشور سخت بگذرد .

در هر صورت اگر درآمدتان را به صورت هدفمند زیاد کنید کیفیت زندگی شما روز به روز بالاتر می رود .

درآمد نقاش ماشین در ترکیه

چگونه باید به این کشور برای این کار وارد شد ؟

شما از چند روش می توانید در این کشور و در این زمینه کار کنید . ببینید درآمد نقاش ماشین در ترکیه خوب است اما شما باید بسیار حرفه ای باشید و همینطور زبان این کشور را بلد باشید .

شما می توانید در روش اول از ویزای کاری استفاده کنید و این یعنی شما باید برای 6 ماه در ترکیه به دنبال کار بگردید و در این صورت اگر کارتان حرفه ای باشد می توانید در کارگاه های این کشور کار کنید که این روش با قانون کارگری ترکیه از بین رفت زیرا اگر فردی بخواهد کسی را از خارج از ترکیه استخدام کند باید حداقل 10 نفر از ترکیه را استخدام کرده باشد .

مورد دوم پیشنهاد کاری هست و در این روش فردی از ترکیه از سفارت ترکیه بخواهد شما برای کار در کارگاه وی به ترکیه بروید این روش بسیار بسیار بسیار نادر است اما بهترین روش کاری است پس در صورتی که کسی را در ترکیه می شناسید که می تواند به این صورت به شما کمک کند بسیار عالیست .

و مورد بعدی خرید ملک و تاسیس کارگاه در ترکیه است و این یعنی کار آفرینی در این کشور که با هزینه های بسیار سنگینی در ابتدا رو به رو می شوید و این یعنی شما باید برآورد هزینه بسیار دقیقی داشته باشید . اما خوبی این روش این است که اقامت ترکیه به شما داده شده و شما می توانید در این کشور به خوبی زندگی کنید .

گواهیران
4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *