قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در کانادا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد نقاش ماشین در کانادا را در این مقاله می خواهیم به صورت تجربی و حرفه ای بررسی کنیم و تمامی موارد گفته شده در این مقاله بر اساس تجربه یک نقاش ماشین ایرانی در شهر تورنتوی کاناداست پس در صورتی که دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید و یا حتی نقاش ماشین هستید و دوست دارید ببینید و بدانید در کشور کانادا در سال جدید درآمد شما چقدر است این مقاله برای شما می تواند بسیار مفید باشد .

در این مقاله به تمامی سوالات مهم شما پاسخ داده شده پس در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید و یا اطلاعات مهمی را به دست بیاورید این مقاله می تواند به شما در این زمینه کمک زیادی کند پس با گواهیران همراه باشید .

پیشنهاد مقاله : آزمون آیین نامه !

درآمد نقاش ماشین در کانادا

درآمد نقاش ماشین در کشور کانادا چقدر است ؟

قبل از اینکه بخواهیم وارد بررسی این سوال شویم باید بدانید حداقل درآمد یک کارگر ساده در مک دانلد در این کشور که پایین ترین حقوق در کاناداست چقدر است . در صورتی که شما پایینترین حقوق را بخواهید بررسی کنید و با درآمد نقاش ماشین آن را بررسی کنید باید بدانید که در سال جدید حداقل درآمد در کانادا حدودا 2.500 دلار کاناداییست و این یعنی حداقل درآمد را دارید .

اما بیایید به سراغ سوال اصلی برویم . شما از سه شاخه می توانید در این کشور و در این زمینه درآمد داشته باشید . 1 – کارمند یک گاراژ متفرقه باشید . 2 – کارمند یک برند باشید 3 – شریک باشید 4 – صاحب کارگاه باشید .

1 – در صورتی که وارد این کشور شدید و به دنبال کار هستید اکثرا در این مورد وارد کار می شوید و درآمد شما حدودا ماهانه 4.000 تا 5.000 دلار کاناداییست و باید تمامی ماشین هایی که می آیند در گاراژ را رنگ کنید و این یعنی برای شما برند خاص مطرح نیست و شما با تکنیک خودتان نقاشی ماشین را شروع می کنید .

2 – در این مورد شما باید در یک برند برای مثال بنز کار کنید که فقط ماشین های بنز را نقاشی می کنید که شما قبل از ورود به این برند باید آموزش های مخصوص را ببینید و بگذرانید که در این صورت درآمد حقوقی شما حدودا 6000 الی 8000 دلار کانادای است و البته باید در کار خود بسیار بسیار حرفه ای باشید در غیر این صورت نمی توانید در این برند ها کار کنید .

البته شما می توانید در حین کار در گاراژ های متفرقه یعنی مورد اول آموزش هایی را هم برای مورد دوم ببینید که اکثرا برای پیشرفت در کارشان این کار را انجام می دهند .

3 – شریک شوید و این یعنی با همکارتان کارگاهی بزنید و درآمدتان درصدی باشید در این صورت درامد شما حدودا در ماه بالای 15000 دلار کانادایی است و این شروع پیشرفت شما به طبقه ثروتمندان است اما خب ما مالیات ها را حساب نکردیم اما درآمد نقاش ماشین در کانادا در این مورد بسیار زیاد می باشد .

4 – صاحب کارگاه باشید . این بهترین موردی است که شما می توانید در این کشور کسب درآمد کنید از این راه اما درآمد شما در این زمینه باز به دو شاخه تقسیم میشه 1 – متفرقه 2 – برند .

1 – در این حالت درآمد شما بسیار بالاست و هر ماشینی را نقاشی می کنید و می توان گفت با درآمدی حدودا بالای ماهانه 80.000 دلار سرو کار دارید البته باید مالیات را در نظر بگیرید و همچنین هر چقدر کارمند داشته باشید درآمد شما بیشتر می شود . البته در این حالت باید در کل هزینه های زیادی را هم بپردازید یعنی باید کارگاه خریداری کنید و وسایل و …

2 – در مورد برند شما برای مثال برند بنز را دریافت می کنید و فقط ماشین های بنز را نقاشی می کنید در این حالت بدون شک درآمد شما بسیار بالاتر خواهد بود اما دردسر های زیادی را باید پاس کنید برای مثال باید حتما بر اساس استاندارد های برند بنز فعالیت کنید و دستگاه های مخصوص رنگ و نقاشی و صافکاری خریداری کنید در غیر این صورت نمی توانید برای این برند کار کنید .

پیشنهاد مقاله : درآمد نقاش ماشین در کشور آلمان در سال جدید چقدر است ؟

درآمد نقاش ماشین در کانادا

کیفیت زندگی با این درآمد چطور است ؟

در صورتی که شما در ابتدای مقاله توجه کرده باشید یک کارگر ساده با درآمد حداقلی می تواند در کانادا زندگی کند اما بسیار بسیار سخت و باید از بسیاری از موارد چشم پوشی کند . در اصل این نوع درآمد برای افراد دانشجو و یا افرادی است که هیچ فنی را بلد نیستند .

اما درآمد نقاش ماشین در کانادا به قدری زیاد است که شما می توانید بهترین زندگی را داشته باشید بهترین ماشین ها و حتی بهترین خانه ها را خریداری کنید در این صورت است که شما می توانید از کیفیت بالایی در زندگی خود بهره ببرید .

چطور باید در این کار حرفه ای شویم ؟

در صورتی که شما یک نقاش ماشین هستید که خب بسیاری از راه ها را رفته اید و نیازی به بررسی این مورد ندارید اما در صورتی که دوست دارید وارد این زمینه شوید بدون شک شما باید در ابتدا ببینید هدف شما چیست ؟

اگر در ایران هستید شما باید حدودا 2 سال در یک کارگاه شاگردی کنید تا متخصص شوید در این صورت است که درآمد شما به شدت زیاد خواهد بود در آینده اما شما باید ببییند دوست دارید در چه زمینه ای فعالیت کنید . ماشین های ایرانی و یا خارجی دوست دارید از ایران به کانادا بروید و یا خیر در هر دو صورت اگر کارتان حرفه ای باشد در هر جایی درآمد شما بالاست .

اما به شما پیشنهاد می کنم حتما در صورتی که می خواهید به کانادا بروید در همین ایران خودمان 2 سال شاگردیتان را در یک کارگاه ماشین های خارجی بگذرانید در این صورت است که در هر زمینه ای متخصص می شوید و در صورتی که بخواهید در یک برند کار کنید به راحتی استخدام می شوید .

اما اگر در خارج از ایران هستید به شما پیشنهاد می کنم علاوه به 2 سال شاگردی حتما کلاس های برند مخصوص را شرکت کنید و با سیستم کار آن ها آشنا شوید در این صورت است که به راحتی در هر برندی می توانید در کانادا کار کنید .

درآمد نقاش ماشین در کانادا بسیار زیاد است اما شما باید متخصص باشید در غیر این صورت درآمد زیادی نخواهید داشت . بهترین پیشنهاد این است که شما باید حدودا 2 سال در یک گاراژ کار کنید و شاگردی کنید در این صورت است که درآمد شما بدون شک زیاد خواهد بود اما شک نکنید در صورتی که در کارتان بسیار حرفه ای شوید بدون شک درآمد برای شما موضوع مهمی نیست .

چالش های زیادی برای شما در این کار به وجود می آید و شما باید این چالش ها را به درستی برطرف کنید و در این صورت که شما می توانید در زمینه نقاشی خودرو در کشور کانادا درآمدتان را هر ساله بالاتر ببرید .

گواهیران
4.3/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. مصطفی مولایی نیا

    راه های مهاجرت به کانادا با ویزای کاری در رشته نقاشی اتومبیل چیست؟ و چند راه وجود دارد؟
    من با ۳۵سال سن و سابقه بالای ۲۰سال در رشته نقاشی اتومبیل از طریقی میتونم اقدام کنم واسه اخزء ویزای کاری کانادا؟
    سپاسگزارم از صفحه خوب و مفیدتان پاینده و برقرار باشید🙏🏼🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *