قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در استرالیا ( آپدیت 2024 ) !

درآمد نقاش ماشین در استرالیا را در این مقاله با هم بررسی می کنیم در صورتی که می خواهید در این زمینه در کشور استرالیا کار کنید این بهترین مقاله در سطح وب ایران است و به شما تمامی موارد را به صورت بسیار ساده می گوییم پس اگر دوست دارید در این کشور در این زمینه کار کنید این مقاله برای شما می تواند بسیار مفید باشد پس بیایید با هم به بررسی این مورد بپردازیم .

البته باید بدانید تمامی موارد گفته شده در این مقاله به صورت تجربی بوده و شما تا حد زیادی با موارد بسیار آپدیت شده رو به رو خواهید شد .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه !

درآمد نقاش ماشین در استرالیا

درآمد نقاش ماشین در کشور استرالیا چقدر است ؟

بیایید قبل از این که بخواهیم ببینیم درآمد یک نقاش ماشین در این کشور چقدر است ببینیم حداقل درآمد برای یک شخص در کل در کشور استرالیا در این سال چقدر است ؟ حداقل حقوق در این کشور حدود 3.248 دلار استرالیایی می باشد در این صورت بعد از کسر مالیات حدودا برای یک کارگر ساده در این کشور مبلغی در حدود 2.400 دلار استرالیایی می ماند حالا بیایید به بررسی درآمد کار شما در این کشور بپردازیم .

البته شما برای درآمد در این کشور راه های زیادی در این زمینه دارید که به صورت ساده برای شما بیان خواهیم کرد …

1 – شما باید در یک کارگاه عمومی کار کنید در این صورت است که شما می توانید در یک کارگاهی که تمامی ماشین ها را درست می کند کار کنید و برای شما فرقی ندارد که ماشین برای چه برندی است و شما باید در کل بعد از صافکاری ماشین را رنگ کنید .

در این حالت درآمد شما حدود ماهانه و به صورت حقوقی 5.000 دلار است و این یعنی برای شما حدودا 4.100 دلار می ماند .

2 – شما باید در یک کارگاه برند کار کنید و این یعنی برای مثال فقط برند بنز را نقاشی کنید در این صورت حقوق شما به صورت ماهانه چیزی در حدود 6.500 دلار است بدون کسر مالیت اما شما برای این که بتوانید در برند ها کار کنید باید کلاس های آموزشی این برند ها را بگذرانید در غیر این صورت اجازه کار در برند ها را ندارید .

برای این که بتوانید در برند ها کار کنید باید حتما کلاس های آموزشی را پاس کنید و مدرک مخصوص را دریافت کنید برای مثال در کشور استرالیا برند های پورش و بنز و … ورکشاپ برگزار می کنند و شما می توانید در این کلاس ها شرکت کنید .

3 – شما باید به صورت شریکی کار کنید . در این صورت است که درآمد شما بسیار بسیار بالاست و شما حقوقی نیستید و درصد دریافت می کنید برای این منظور شما باید بخشی از هزینه های مالی یک کارگاه را بپردازید در این صورت است که به صورت درصدی می توانید در این کارگاه ها کار کنید .

4 – شما باید کارگاه خودتان را داشته باشید . در این صورت بیشترین درآمد ممکن را خواهید داشت و بعد از کسر هزینه ها و حتی حقوق کارمندانتان در صورتی که مشتری های زیادی داشته باشید درآمدی در حدود ماهانه بالای 50.000 دلار برای شما می ماند . درآمد نقاش ماشین در استرالیا زیاد است و تماما به شما بستگی دارد که در چه زمینه ای ورود می کنید برای کار کردن .

البته بسیاری از افراد بعد از ورود به استرالیا باید در ابتدا در یک مکان کار کنند و این یعنی شما در ابتدا نمی توانید مغازه خود را داشته باشید مگر اینکه با ویزای سرمایه گذاری به استرالیا آمده باشید که البته هزینه های سنگینی هم برای شما به همراه خواهد داشت .

پیشنهاد مقاله : درآمد نقاش خودرو در کشور ترکیه چقدر است ؟

درآمد نقاش ماشین در استرالیا

آیا کیفیت زندگی نقاش ماشین در کشور استرالیا خوب است ؟

ببینید در صورتی که شما در یک کارگاه عمومی و به صورت حقوقی کار کنید درآمد شما زیاد نیست اما کیفیت زندگی شما خوب است و شما می توانید در شهر گرانی مانند سیدنی کرایه خانه خود را بدهید و با درآمدتان به خوبی زندگی کنید اما …

اما در صورتی که در برند ها کار کنید و یا کار شریکی داشته باشید و یا کار خودتان را داشته باشید درآمد شما بسیار زیاد است و زندگی شما بسیار بسیار در این کشور با کیفیت تر می باشد . درآمد نقاش ماشین در استرالیا بسیار زیاد است اما این به شما بستگی دارد که در چه شرایطی در حال کار کردن هستید .

آیا باید زبان انگلیسی بلد باشیم ؟

البته این سوال خیلی عجیب است اما قبل از این که شما به این کشور بیایید باید زبان انگلیسیتان بسیار خوب باشد در غیر این صورت اصلا نمی توانید وارد این کشور شوید اما در کل تمامی مشتریان شما انگلیسی زبان هستند و زبان این کشور هم همین است و شما نمی توانید با زبان دیگری وارد این کشور شوید .

اما در صورتی که سوال شما این است که آیا باید به صورت حرفه ای انگلیسی بلد باشید باز هم پاسخ مثبت است و این یعنی شما باید به صورت بسیار حرفه ای زبان انگلیسی را بلد باشید در غیر این صورت در این کشور نمی توانید کار کنید و یا حتی به راحتی در زمینه کاری خود وارد شوید .

آیا باید نقاشی تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

ببینید اصولا نقاشی ماشین به برند زیاد ارتباطی ندارد اما در بسیاری از برند ها شما باید حتما از نوع رنگ استفاده شده شناخت داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید برای مثال بدنه بنز را با بدنه ماشین های چینی قیاس کنید چرا که رنگ های استفاده شده در این ماشین ها بسیار متفاوت است و برای هر کشور به صورت خاصی طراحی شده است .

پس شما باید علم تخصصی در این زمینه داشته باشید .

درآمد نقاش ماشین در استرالیا

چطور باید نقاش ماشین بشویم ؟

در صورتی که در ایران هستید به شما توصیه می کنم حتما تا 2 سال اول کارتان را شاگردی کنید در این صورت است که شما می توانید در هر کشوری به خوبی بعد از به دست آوردن تجربه کار کنید در صورتی که شما خارج از ایران هستید می توانید در ورکشاپ های حرفه ای وارد شوید و در این زمینه به خوبی کار کنید .

البته باز هم باید 2 الی 4 سال در هر کشوری به صورت حرفه ای آموزش ببینید و سپس برای انجام کارتان به سراغ کارگاه ها بروید . در نهایت درآمد نقاش ماشین در استرالیا بسیار خوب است و در صورتی که شما حرفه ای باشید می توانید در این زمینه به صورت بسیار عالی کار کنید .

موفق باشید .
گواهیران .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *