قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد نقاش ماشین در ایران چقدر است ؟ ( آپدیت 1403 )!

درآمد نقاش ماشین در ایران چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی نقاش ها بپردازیم پس در صورتی که شما دوست دارید وارد زمینه نقاشی ماشین شوید این مقاله می تواند به شما در این زمینه بسیار بسیار کمک کند و راه هایی را برای شما بررسی کرده ایم که می تواند بدون هزینه مالی و به راحتی شما را وارد این زمینه کند و بعد از یک مدت خاص شما می توانید در این زمینه مهارت زیاد و درآمد بالایی داشته باشید .

در این مقاله در مورد صافکاری ماشین صحبت نمی کنیم و در صورتی که می خواهید در آمد صافکاری ماشین در ایران را بررسی کنید کافیست بر روی لینک داخل پرانتز کلیک کنید ( درآمد صافکار ) در ایران چقدر است ؟

خب در این مقاله به زبان بسیار ساده و تجربی برای شما موارد مهمی را بررسی می کنیم پس با ما همراه باشید … .

درآمد نقاش ماشین

درآمد نقاش ماشین چقدر است ؟

در این بخش به بررسی بسیار دقیق این سوال می پردازیم اما قبل از آن باید به یک سوال پاسخ دهیم و آن این است که اصلا به چه صورت باید یک نقاش حرفه ای شویم ؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است و این هست که شما باید حدودا 1 الی 2 سال به صورت رایگان در یک کارگاه نقاشی شاگردی کنید .

در این صورت است که شما می توانید پس از دو سال کار در این مکان به یک نقاش حرفه ای تبدیل شوید البته شاید سوال بعدی شما این است که آیا می توانید از آموزش های آنلاین و یا آموزش ها و دوره های حضوری بهره ببرید ؟

ببینید این کار برای مثال مانند آموزش برنامه نویسی و یا آموزش نرم افزار های کامپیوتر نیست که بشود بدون کلاس های حضوری به راحتی فن مورد نظر را یاد گرفت بلکه شما باید در کار حضور داشته باشید و بعد از این که کاملا یاد گرفتید و یا در حال یادگیری عمیق نقاشی ماشین هستید در آن صورت است که دوره های آنلاین و یا دوره های دیگر را به خوبی می توانید درک کنید . پس اینکه فکر کنید شما با دیدن دوره های آنلاین و یا حتی دوره های حضوری کوتاه مدت می توانید نقاش شوید کاملا در اشتباه هستید .

شما باید در کارگاه نقاشی ماشین حضور داشته باشید و اشتباهات زیادی را انجام دهید و از آن ها به صورت عملی درس بگیرید در غیر این صورت شما هرگز در کارتان موفق نمی شود و یا حتی اصلا شاید بعد از یک مدت این کار را هم رها کنید و به سراغ زمینه دیگری بروید . در هر صورت بیایید در مورد درآمد نقاش ماشین حالا صحبت کنیم …

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه رانندگی !

درآمد نقاش ماشین

برویم سر اصل مطلب !

درآمد یک نقاش ماشین ماهر به موارد زیر بستگی دارد و شما باید به خوبی بتوانید این موارد را بررسی کنید و در این صورت است که می توانید به خوبی مقایسه کنید و ببینید اصلا درآمدتان چقدر خواهد بود …

1 – کارمندی :

در این حالت شما یک نقاش بسیار ماهر هستید و وسایل و ابزار کار خودتان را هم دارید و دوست دارید در یک کارگاه کار کنید در این صورت است که باید یک محل را انتخاب کنید و در آنجا کار کنید که در این حالت درآمد شما به دو صورت درصدی و یا حقوقی است .

کمتر کارگاهی در ایران و یا بهتر است بگویم کمتر متخصصی در ایران به صورت حقوقی کار می کند و شما باید به صورت درصدی کار کنید که اینطوری بهتر هم هست اما دقیقا درآمد شما به چه صورت است ؟ البته در اینجا باز هم سوال به دوراهی می رسد …

شما نقاش ماشین ایرانی هستید و یا خارجی ؟ در صورتی که شما نقاش ماشین های داخلی هستید درآمد ماهانه شما در یک محل شلوغ به طور متوسط چیزی در حدود ماهانه 40.000.000 تومان است البته این مقداریست که 50% آن کسر شده و به صاحب کارگاه می رسد در این حالت است که درآمد ماهانه شما به طور متوسط در ماه به این صورت است . البته درآمد های بالاتری و کمتری هم هست .

برای مثال درآمد یک نقاش ماشین ایرانی در مرکز شهر تهران با ورودی روزانه بالای 3 ماشین و کسر 50% هزینه اشتراکی کارگاه چیزی در حدود ماهانه 220 الی 250 میلیون تومان است و درآمد یک نقاش در یک شهرستان و در یک محل خلوت در بدترین حالت به صورت ماهانه 10 تا 15 میلیون تومان است .

دیدید ؟ شاید هر دو نقاش یک مهارت را داشته باشند که تقریبا همینطور هم هست اما به نظر شما چرا درآمدشان تا این حد متفاوت است ؟ به دلایل بسیار زیاد زیر :

1 – محل کار
2 – منطقه کار ( مردم زندگی سخت دارند و یا زندگی خوب )
3 – سابقه کار ( دوست شدن با مشتری برای دریافت مشتری بیشتر )

یعنی در بسیاری از محله ها راننده بعد از تصادف می گوید من که پول ندارم الان و برایم مهم نیست اصلا ” بزار بدنه ماشین همینطوری باشه چه فرقی می کنه ؟ ” تا در محله ای که خط روی ماشین بیوفته راننده سریع برای درست کردن آن به نقاش مراجعه می کنه …

پس درآمد نقاش ماشین ایرانی به این صورت است . اما درآمد نقاش ماشینهای خارجی چطور است ؟ ببینید اصولا با این قیمت های بسیار زیاد و فضایی ماشین های خارجی در صورتی که شما در نقاشی ماشین های ایرانی حرفه ای شوید و بخواهید زمینه کاریتان را به ماشین های خارجی تغییر دهید درآمدتان بسیار زیاد می شود اما باید در محل های خاص و ابزار خاص شروع به کار کنید .

برای مثال کسی که بنز و یا بی ام دبلیو و یا پورش دارد هرگز نزد کسی که از کارگاهش همه چیز آویزان است و یا در محل بدی است نخواهد رفت و حاضر است 3 برابر به کسی دیگر که کارش و محیط کارش تمیز تر است بدهد اما پیش آن کسی که اصلا محل کارش تمیز نیست نرود .

درکل درآمد نقاش ماشینهای خارجی در ایران از ماهانه 200 میلیون تومان شروع شده و تا 600 میلیون تومان می رسد و شما باید در کارتان بسیار حرفه ای باشید در غیر این صورت باید ضرر های زیای را از جیبتان بدهید .

پیشنهاد مقاله : درآمد مکانیک ماشین های برقی تسلا چقدر است ؟

درآمد نقاش ماشین

نوع دوم به چه صورت است ؟

در این مورد شما دیگر کارمند نیستید بلکه صاحب کل کار هستید و یا شاید در آینده شاگرد و یا کارمند درصدی هم داشته باشید در این شرایط درآمد شما آیا دو برابر است ؟

خیر . درآمد شما چندین برابر است . در صورتی که شما سیاست کاری داشته باشید یک نقاش حرفه ای را در کنار یک صافکار حرفه ای استخدام می کنید در این شرایط است که شما باید از درصد زیاد خودتان بگذرید و به این دو فرد درصد بیشتری بدهید اما اینکار برای چیست ؟

1 – آنها در صورتی که بخواهند جای دیگری بروند خبری از این درصد های بالا نیست و مجور هستند در محل کار شما کار کنند و این یعنی شما خیالتان راحت است که کارگاهتان همیشه در حال درآمد زایی است .

2 – آنها به ذهنشان هم نمیرسد که در نزدیکی شما کارگاه بزنند اگر درآمدشان در کارگاه شما خوب باشد تا آخر برای شما کار می کنند و این یعنی رغیبی نیست .

اما آیا سیاست های کاری شما باید در اینجا تمام شود ؟ خیر حالا شما رئیس هستید و شما باید بتوانید درآمد زیادی کسب کنید در این حال شما باید تبلیغات بسیار بسیار زیادی را انجام دهید و از همه مهم تر شما باید هزینه نقاشی و صافکاری ماشین را به شدت از همه همکاران دیگر کمتر بگیرید .

در این صورت است که مشتری های شما برای شما سر و دست می شکنند و بعد از مدتی که با مشتریهایتان دوست شدید حالا وقت آن است که کمی قیمت ها را بالا ببرید . و در آخر می توانم به شما بگویم در صورتی که شما کارگاه داشته باشید و خودتان هم نقاشی کنید در اینجا درآمد نقاش ماشین کمی فرق می کند …

درآمد شما ماهانه در حدود 200 الی 400 میلیون تومان است اگر در جای شلوغ باشید و درآمد شما برای ماشین های خارجی در ماه چیزی در حدود 600 میلیون تومان الی 1 میلیارد تومان خواهد بود .

درآمد نقاش ماشین

سخن پایانی !

همه چیز به شما بستگی دارد . اینکه شاگردی شما در چه جایی شروع شود اینکه زمینه کاری شما داخلی و یا خارجی است و یا اینکه شما صاحب کارید و یا کارمند ؟ و یا حتی در مکان شلوغ هستید و یا خلوت ؟

کارتان خوب است و یا مبتدی و بی کیفیت ؟ همه چیز به شما بستگی دارد ! این زندگی شماست و شمایید که تعیین می کنید چطور زندگی می کنید . با درآمد بالا و با سیاست عالی و یا با درآمد کم و همیشه فقیر . بله درآمد نقاشی ماشین بسیار زیاد است اما این درآمد به چه کسانی میرسد ؟ و به چه کسانی نمیرسد ؟

پیروز باشید .

گواهیران
4.2/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *