قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک تسلا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد مکانیک تسلا چقدر است ؟ در این مقاله به بررسی درآمد مکانیک ماشین معروف تسلا می پردازیم پس اگر مکانیک هستید و یا دوست دارید در این زمینه وارد شوید اما نمی دانید باید چکار کنید به شما پیشنهاد می کنم این مقاله را دنبال کنید .

در این مقاله به زبان بسیار ساده تمامی موارد و سوالات مهم پاسخ داده شده و باید به این نکته توجه کنید که درآمد شما در کشور آلمان در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است پس شما می توانید درآمدتان را با کشور های دیگر مقایسه کنید . خب منتظر چه چیزی هستید ؟ بریم به ادامه مطلب …

پیشنهاد مقاله : سوالات آیین نامه !

درآمد مکانیک تسلا

درآمد مکانیک مدل های تسلا چقدر است ؟

البته همانطور که گفته شد درآمد شما در کشور آلمان در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد پس در صورتی که در کشور دیگری هستید می توانید با استفاده از نسبت های حقوقی و مالی درآمدتان را در کشور مدنظرتان را بررسی کنید خب بیایید ببینیم در صورتی که شما مکانیک این ماشین شوید درآمدتان چقدر است ؟

همانطور که می دانید ماشین تسلا برقی بوده و اصلا از سوخت های فسیلی در آن استفاده نمی شود و برای اینکه شما بتوانید با این ماشین مسافتی را طی کنید باید ماشینتان را شارژ کنید و سپس بعد از پر شدن شارژ این ماشین شروع به رانندگی کنید .

اما تفاوت های زیادی که در این ماشین هست واقعا مثال زدنیست . شما باید به عنوان مکانیک این ماشین تا حدودی از دنیای آی تی سر در بیاورید و یا حتی باید شبکه و کمی برنامه نویسی را هم بخوانید البته در صورتی که بخواهید وارد این زمینه شوید به صورت سالانه در بیشتر کشور ها , کمپانی تسلا آموزش هایی را برای استخدام مکانیک ارائه می دهد در این حالت است که شما می توانید طی 1 سال به خوبی تمامی موارد فنی را یاد بگیرید .

در این حالت است که شما باید از قبل به خوبی مکانیک را بلد باشید حتی بر روی ماشین های بنزینی , در این شرایط است که شما می توانید در کلاس های آموزشی مکانیک تسلا شرکت کنید و در غیر این صورت شما اجازه ورود به این کلاس ها را ندارید .

البته می توانید مدرک فنی را هم در این زمینه در کشور آلمان دریافت کنید و بعد خودتان را برای کلاس های آموزشی مکانیک تسلا آماده کنید . خب بیایید برویم سر اصل مطلب و درآمد مکانیک تسلا در کشور آلمان را بررسی کنیم .

حقوق شما در این زمینه و در این کمپانی از 3.800 یورو بدون کسر مالیت شروع می شود و در صورت کسر مالیات دولتی چیزی در حدود 3.200 یورو برای شما می ماند . البته این برای زمانی است که سابقه کاری شما 1 سال هم نباشد اما در صورتی که سابقه شما بیش تر از 3 سال باشد درآمد شما از 4.500 یورو در ماه آغاز می شود .

البته استخدام مکانیک های تسلا بسیار محدود است و برای همین هم هست که حقوق و مزایای واقعا خوبی دارد در این حالت است که شما یک متخصص تسلا می شوید . این برند تنها برند در دنیاست که اجازه نمی دهد یک فرد نمایندگی فنی تسلا را بنا کند و شما باید در نهایت کارمند این شرکت باشید .

درآمد مکانیک تسلا

آیا باید تمامی مدل های تسلا را بلد باشیم ؟

درآمد مکانیک تسلا به قدری بالاست که آدم دوست دارد هر سختی را برای رسیدن به این عنوان تحمل کند اما سوال شما به این صورت است که آیا باید زحمت زیادی به خود بدهیم و تمامی مدل های این ماشین را بیاموزیم ؟ من به شما باید بگویم بله .

در صورتی که تمامی مدل های این برند را بلد نباشید بدون شک در آزمون استخدام هم مردود می شوید و شما بدون شک نمی توانید در این کمپانی کار کنید .

البته در طول 1 سال دوره هم به شما حقوق داده می شود و هم اینکه تمامی مدل های این برند را به خوبی می آموزید در این حالت است که درآمد شما بسیار زیادی خواهد شد البته وقتی تجربه شما بالاتر برود . بدون شک درآمد شما بسیار زیاد خواهد بود .

آیا باید زبان آلمانی بلد باشیم ؟

بدون شک بله اما در این زمینه به دلیل استفاده تسلا از هوش مصنوعی شما می توانید با زبان انگلیسی هم به راحتی در این برند کار کنید البته در صورتی که زبان آلمانی و انگلیسی شما خوب باشد بدون شک می توانید به راحتی استخدام شوید و بدون شک شما در رقابت با بقیه افراد پیروز خواهید بود .

البته باید در نظر داشته باشید که شما در صورتی که زبان آلمانی بلد نباشید با مشکلات زیادی باید دست و پنجه نرم کنید در این حالت است که به شما توصیه می کنم حتما زبان این کشور را بلد باشید .

تعویض روغن هم وظیفه ماست ؟

بله . شما به عنوان یک متخصص مکانیک ماشین های تسلا باید بتوانید تمامی موارد را درست کنید اما شاید بپرسید تسلا که انجین بنزینی و یا دیزلی ندارد پس روغن آن برای چه به فروش می رسد ؟ در خودروی تسلا یک جعبه دنده بسیار حرفه ای قرار دارد که هر 6 ماه یک باید باید روغنش تعویض شود .

این روغن که به روغن گیرباکس تسلا معروف است دارای فرمول شیمیایی بسیار خاص می باشد که می تواند حرارت های بسیار بالا را تحمل کرده و خاصیتش را از دست ندهد البته 6 ماه زمان درستی نیست و شما در اصل باید هر 60.000 کیلومتر این روغن را تعویض کنید که هزینه آن بسیار پایین است و تا 2 سال اول هزینه آن با برند تسلا می باشد .

در هر صورت شما به عنوان یک متخصص از برق تا سیستم تعلیق و تا موارد شبکه ای و آی تی را می آموزید و کار به جایی می رسد که درآمد ماهانه شما می تواند حتی از 6.000 یورو هم بالاتر برود که بدون شک درآمد بسیار بالایی است . در کل درآمد مکانیک ماشین تسلا بسیار بالا است .

پیشنهاد مقاله : درآمد مکانیک ماشین انگلیسی رولز رویس چقدر است ؟ ( جدید )

درآمد مکانیک تسلا

آیا باید حتما در کلاس های آموزشی شرکت کنیم ؟

ببینید در کشور آلمان و مخصوصا این برند به این صورت نیست که شما بتوانید به راحتی وارد یک کارگاه شوید و مکانیک را بعد از 2 سال شاگردی یاد بگیرید . شما باید برای برند های خاص به کلاس های بسیار سطح بالا و حرفه ای این برند ها بروید .

البته تمامی برند ها این امکان را دارند اما برند هایی مانند تسلا و یا رولز رویس و یا استون مارتین برند های بسیار بزرگی هستند و به علت خاص بودن تکنولوژی های این برند ها شما نمی توانید جایی بروید و شاگردی کنید بلکه شما باید به خوبی بتوانید در کلاس ها رشد کنید و طبق استاندارد این برند پیش بروید .

سخن پایانی !

درآمد مکانیک در هر صورت بسیار بالاست آن هم در تمامی کشور های دنیا حتی ایران خودمان اما این شما هستید که باید تجربه بالایی به دست بیاورید و بتوانید به خوبی در این زمینه های کار کنید در غیر این صورت شما نمی توانید در هیچ زمینه ای موفق شوید .

اما کار در برند های تسلا کمی پیچیده تر می شود و شما باید علم زیادی از آی تی را بلد باشید در غیر این صورت شما نمی توانید در این برند فعالیت کنید که البته تمامی این موارد را در کلاس های آموزشی تسلا می آموزید اما باید از قبل مدرک مکانیک را داشته باشید تا اجازه دهند که در این کلاس ها ثبت نام کنید .

گواهیران
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *