قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد پیک موتوری در تهران چقدر است – واقعی ؟ ( 1403 ) !

درآمد پیک موتوری ها در تهران چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی درآمد یک شغل واقعا سخت در تهران بپردازیم . در صورتی که می خواهید وارد این زمینه کاری شوید و سوالات زیادی دارید , در ایت مقاله از گواهیران , از معایب و مزایا و درآمد این کار در تهران بررسی های بسیار زیادی را انجام داده ایم , پس تا انتها مقاله با ما همراه باشید … .

البته هزینه ها و موارد گفته شده برای کار در تهران است و در صورتی که در شهر دیگری هستید موارد و نکات گفته شده را مقایسه کنید .

پیشنهاد مقاله : نمونه سوالات آیین نامه

درآمد پیک موتوری

درآمد کار با موتور سیکلت در تهران به عنوان پیک چقدر است ؟

در این بخش از مقاله به بررسی درآمد پیک موتوری در شهر تهران شلوغ ترین شهر ایران می پردازیم . همانطور که می دانید شما می توایند با ثبت نام در شرکت اسنپ و یا الوپیک در تهران وارد کار در این زمینه شوید . البته شرکت هایی مانند ” میاره ” و یا موارد دیگر هم وجود دارند . اما سوالات بسیار مهمی در این باره این زمینه کاری را در این مقاله پاسخ می دهیم و یا شاید در بین این مطلب شما به پاسخ سوالتان برسید .

در ابتدا بیایید حداقل حقوق در ایران را بررسی کنیم . حداقل درآمد و یا حقوق در ایران حدود 8 میلیون تومان در ماه است و این پایین ترین درآمدی است که یک فرد در ایران می تواند داشته باشد . اما شغل پیک موتوری چقدر درآمد دارد . پیک موتوری های شرکتی که حقوق دریافت می کنند حدودا ماهانه بین 10 الی 15 میلیون تومان درآمد دارند اما در این بخش ما می خواهیم به بررسی درآمد به صورت آنلاین بپردازیم .

در روز حدود برای هر پیک موتور در تهران از ساعت 8 صبح تا ساعت 6 بعد از ظهر بیشتر از 15 مورد ارسال می شود و در صوتی که تمامی این موارد را بتواند هندل کند به ازای هر پیک حدودا مبلغی در حدود 35 هزار تومان برای موتور سوار می ماند به عبارتی درآمد شما در حالت متوسط در تهران حدودا روزانه 525 هزار تومان می شود البته درآمد های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد .

برای مثال بسیاری از پیک موتور ها در روز بیشتر از 30 مورد را هندل می کنند و درآمدی بیشتر از 1 میلیون تومان در روز در تهران دارند و این بستگی دارد شما در چه منطقه ای می خواهید فعالیت کنید و چقدر شهر را به خوبی می شناسید و در رانندگی با موتور چقدر مهارت دارید .

درآمد در این زمینه به صورت کلی به شما بستگی دارد و شما هستید که باید مدیریت زمانی و کاری داشته باشید . شاید بگویید درآمد پیک موتور های از مهندسین بیشتر است . بله درست می گویید اما سختی های بسیار زیادی هم دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم .

مقاله قبلی سایت : درآمد از راه فروش لاستیک در ایران چقدر است ؟

سختی های کار پیک موتوری ها چیست ؟

در این بخش از مقاله گواهیران به بررسی سختی های بسیار زیاد این زمینه کاری می پردازیم پس در صورتی که می خواهید بدانید در این کار چه سختی هایی وجود دارد این بخش را بارها بخوانید :

1 – در گرمای شدید باید کار کنید
2 – در سرمای شدید باید کار کنید ( هوای بارانی و یا برفی )
3 – بیمه شرکتی ندارید و باید خودتان بیمه شوید
4 – خرابی زیاد موتور سیکلت ها
5 – از دید اجتماعی رتبه پایینی دارد ( البته کار در تمامی دنیا با ارزش هست اما بستگی به دید آدم ها دارد )
6 – در صورتی که یک روز کار نکنید درآمدی ندارید
7 – خطرات بسیار زیاد موتور سواری
8 – خستگی شدید بر روی حتی نرم ترین موتور سیکلت ها
و …

دوستان این موارد رو تا تجربه نکنید به خوبی متوجه نمی شوید اما در هر صورت هر کاری سختی های خودش را هم دارد اما بیایید به مزایای این کار بپردزایم .

درآمد پیک موتوری

مزایای کار با موتور چیست ؟

در این بخش به بررسی مزایای کار با موتور سیکلت می پردازیم پس به شما توصیه می کنم بعد از بررسی موارد بالاتر این موارد را هم بخوانید :

1 – هزینه تعمیرات کم موتور
2 – هزینه های سوختی بسیار کم موتور
3 – فرار از ترافیک
4 – کار دست خودتان است و هر وقت بخواهید می توانید کار نکنید
5 – شناسایی شهر بعد از 1 ماه کار
6 – امکان داشتن درآمد فوق العاده بیشتر حتی ماهانه بیشتر از 30 میلیون تومان ( دوستان باید بدانید مهندسین و برنامه نویسان در ماه حدودا 20 میلیون تومان حقوق دریافت می کنند ) .

پیشنهاد مقاله : دانلود کتاب آیین نامه رانندگی !

چه موتوری برای این کار بهتر است ؟

دوستان اگر می خواهید به صورت جدی وارد این کار شوید موتور های اسکوتری و یا 125 اصلا مناسب نیستند . موتور های اسکوتری بسیار هزینه های بالایی دارند و همینطور زود هم خراب می شوند ( آن هم با این شدت کاری ) و موتور های 125 هوندا بسیار خسته کننده هستند و از همه بدتر سیسم ترمز بسیار بد و ضعیف و خطرسازی دارند .

به شما پیشنهاد می کنم برای کار از موتور سیکلت بنلی 150 استفاده کنید هم هزینه خرید متوسطی دارد و هم هزینه مصرف سوخت آن پایین است و هم باک بزرگتری دارد و از همه مهم تر این است که این موتور بسیار راحت تر از تمامی موتور ها برای کار کردن است و قدرت خوبی هم دارد و کیفیت این موتور به معنای واقعی عالیست .

اما در هر صورت دوستان باید توجه داشته باشید که کار با موتور واقعا ساده نیست و سختی های بسیار زیادی دارد . درآمد پیک موتوری شاید زیاد باشد اما خطرات و یا سختی های آن را هم باید در نظر بگیرید در غیر این صورت باید هزینه های زیادی را برای اشتباهات بپردازید .

درآمد پیک موتوری

سخن پایانی !

درآمد پیک موتوری خوب است اما شما باید تمامی موارد را در نظر بگیرید . دوستان کار با موتور آخر خط نیست و این طرز فکر شماست که همه چیز را مشخص می کند . شما باید برای کارتان هدف داشته باشید . این کار در تمامی کشور های دنیا هست و شما هستید که باید بدانید برای چه در این کار وارد می شوید ؟

آیا برای گذران روزمره ؟ و یا برای درآمد بسیار بسیار زیادتر تا بتوانید به هدف اصلی خود برسید . در صورتی که می خواهید درآمد خیلی زیادی از این کار داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم وارد شرکت اسنپ و یا الوپیک شوید . البته شرکت های بسیار خوب دیگر هم هستند اما این دو شرکت به معنای واقعی مشتری های بسیار بسیار بی شماری در ایران دارند .

درآمد شما می تواند بسیار زیاد باشد اما شما باید این را هم بدانید که کار آسانی نیست . بسیاری از پیک موتوری ها روزانه حتی 3 میلیون تومان هم درآمد دارند و شما باید این مورد را به خوبی بررسی کنید .

گواهیران
3.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *