قالب وردپرس افزونه وردپرس

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا چقدر است ؟ ( 2022 ) !

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا چقدر است ؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی حقوق مهندس مکانیک خودرو و یا دیگر رشته ها در این کشور بپردازیم . در این مقاله به سوالات بسیاری در مورد اقامت در این کشور برای ما ایرانیان و پیدا کردن کار به خوبی می پردازیم .

بسیاری از مهندسین مکانیک خودرو و … در حال مهاجرت از ایران هستند و این مقاله می تواند به خوبی برای شمایی که دوست دارید به این کشور سفر کنید و همینطور راهنمای ساده اما کاملی هم در سطح وب ایران باشد . پس با ما همراه باشید …

پیشنهاد مقاله : دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی !!!!

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا

حقوق مهندس مکانیک در کشور آمریکا چقدر است ؟

در ابتدا اجازه دهید در مورد حداقل حقوق یک کارمند ساده در این کشور کمی صحبت کنیم و سپس به سراغ حقوق مهندس مکانیک در آمریکا برویم .

در این کشور حداقل حقوق حدودا 2.000 دلار است و این دقیقا یعنی یک زندگی بسیار سخت برای یک خانواده و یک زندگی معمولی برای یک نفر اما بیایید ببینیم درآمد مهندسین مکانیک چقدر است در کشوری به این بزرگی و با این اقتصاد بسیار عالی و فرصت های بسیار زیاد شغلی …

حقوق یک مهندس در رشته مکانیک در آمریکا چیزی در حدود ماهانه 3.500 الی 4.200 دلار است البته باید این را به شما بگویم حقوق گفته شده با مالیات کسر شده بود اما حداقل حقوق بدون در نظر گرفتن مالیات گفته شد .

حالا مقایسه کنید که مهندس مکانیک در این کشور چقدر می تواند درآمد بالایی داشته باشد .

چگونه می توانیم در این کشور به عنوان یک مهندس مکانیک وارد شویم ؟

خب مسلما ایران کمی دچار تحریمات ورود به آمریکا شده است اما در این سال این تحریمات کمی کمتر شده و شما می توانید در صورتی که می خواهید وارد این کشور شوید اما مشکل بزرگ تری دارید به نام سفارت .

آمریکا در ایران سفارت ندارد و شما برای اینکه بتوانید در به این کشور درخواست دهید باید از سفارت این کشور در کشور هایی مانند قطر و یا ترکیه و یا … استفاده کنید . در این حالت مدارک شما چک شده و در صورت تایید به شما یک نامه و یا یک ویزای کاری داده می شود .

این ویزای به شما این اجازه را می دهد که به آمریکا سفر کرده و به مدت 6 ماه در این کشور به دنبال کار خود بگردید در این صورت اگر کار خود را توانستید پیدا کنید می توانید در این کشور بمانید و سابقه کار خوبی برای خود ایجاد کنید و بعد از 5 الی 8 سال هم اقامت دائم را در این کشور دریافت کنید و شهروند این کشور شوید .

اما اگر شما نتوانید در این مدت کار خود را بیابید باید به ایران بازگردید و حضور شما رسما غیر قانونی می باشد .

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا

چگونه می توانیم در این کشور کار مورد نظر را پیدا کنیم ؟

بهترین سایت INDEED است و شما می توانید برای این شغل در این سایت جستوجو کنید . حقوق مهندس مکانیک در آمریکا در این سایت جزو یکی از بیشترین حقوق هاست و شما می توانید شانس خود را برای استخدام در این شرکت ها بسنجید .

اما آمار کار به قدری در این کشور بالاست که مهاجران بسیار زیادی را سالانه در شرکت ها راه می دهد تا همیشه در قله پیشرفت صنعتی و یا آی تی بماند .

پس شک نکنید اگر شرایط کاری را داشته باشید می توانید در این کشور به راحتی کار خود را بیابید .

شرایط اساسی کار به عنوان مهاجر در کشور آمریکا چیست ؟

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا بسیار زیاد است برای همین هم هست بسیاری از افراد دوست دارند به این کشور برای کار مهاجرت کنند اما باید ببینید که آیا می توانید در این کشور کار کنید و یا پیدا کنید و یا خیر . شروط بسیار زیادی را باید متحمل شوید …

اصلی ترین شرط های برای ورود به این کشور این است که باید زبان شما در حد بسیار عالی باشد و بتوانید درست مانند زبان مادری به این زبان صحبت کنید و البته جای شکرش باقیست که زبان انگلیسی بسیار آسان است و شما نیازی ندارید استرس و سختی و حتی هزینه های زیادی برای یادگیری این زبان داشته باشید .

دومین شرط داشتن سابقه بسیار خوب کاری حداقل 3 ساله در زمینه کاری است و مورد بعدی داشتن حداقل کارشناسی در رشته مورد نظر می باشد و شما نمی توانید بدون داشتن مدرک معتبر به این کشور وارد شوید پس حواستان به این 3 نکته باشد .

البته موارد بسیار زیاد دیگری هم هست اما این سایت رسانه مهاجرتی نیست و صرفا مهمترین شرایط را برای شما بیان کردیم . تا انتها مقاله چیزی نمانده است پس با ما همراه باشید …

مقاله پربازدید : هزینه گواهینامه پایه سه چقدر شده است !!!!!!

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا

آیا درآمد مکانیک فنی بیشتر است و یا درامد مهندس مکانیک ؟

بدون شک حقوق مهندس مکانیک کمتر از مکانیک فنی ماشین و یا تاسیسات است و شما باید بدانید که یک پشت میز نشین نمی تواند تلاش بسیار زیادی کند زیرا در آخر شما حقوق مشخص خود را دریافت می کنید و شاید با اضافه کاری کم .

اما یک مکانیک درآمد در آمریکا درآمد مشخصی ندارد و درآمد این رشته کاری معمولا از 4.000 دلار شروع شده و انتهایی ندارد البته بسیاری از مکانیک ها هم حقوق دریافت می کنند چیزی در حدود ماهانه 5.000 الی 7.000 دلار البته در مقاله ( درآمد مکانیک های ماشین در آمریکا ) به صورت بسیاری دقیق تری این موارد را بررسی کرده ایم .

در هر صورت درآمد مهندسین مکانیک بیشتر از مکانیک های آچار به دست نیست !!!!

آیا حقوق مهندس مکانیک در ایالت های مختلف در آمریکا با هم فرق می کند ؟

بله . حدودا کمترین حقوق ساعتی 11.5 دلار و بیشترین حقوق ساعتی 14 دلار است و البته به موارد بسیار زیادی مانند سابقه کار و حتی ساعت کاری هم بستگی دارد .

البته ناحیه زندگی و شرکت هم بسیار در این مورد تاثیر گذار است .

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا

آیا کیفیت زندگی برای یک مهندس مکانیک با این درآمد خوب است و یا خیر ؟

بله . شما می توانید با این حقوق هزینه زندگی 4 نفر را بدهید اما کمی زندگی برایتان سخت می شود اما این درآمد برای یک الی دو نفر کافیست و می توانید زندگی خوبی داشته باشید .

حقوق مهندس مکانیک در آمریکا بسیار زیاد است و شما می توانید زندگی و کیفیت خوبی را در این کشور تجربه کنید در هر صورت شما باید سابقه کار خوبی هم داشته باشید و هر چه سابقه شما بالاتر برود شما می توانید درآمد بیشتری هم داشته باشید !

نظر سنجی ها آمریکا را برای زندگی و کار انتخاب می کنند و یا ایران ( وطن ) را ؟

ببینید درست است حقوق مهندس مکانیک در آمریکا بسیار بالاتر از ایران است و درست است کار و استخدام در این کشور به وفور یاد می شود و همینطور کیفیت زندگی در این کشور بسیار بهتر از ایران است اما در ایران در سالهای قبل آرامش بیشتری را در کار حس می کردید .

شاید خنده دار باشد اما در آمریکا به شدت باید برای پول بدوید . البته در ایران هم در سالهای اخیر این اتفاق افتاده است . در کل ایران خودمان از تمامی کشور ها بهتر است اما از حق نگذریم بسیاری از مهندسین در آرزوی کار در این کشور هستند .

به امید پیروزی برای شما دوستان عزیز .

govahiran

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.