قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک در سوئد چقدر است ؟ ( 2022 ) !

درآمد مکانیک در سوئد چقدر است ؟ آیا می توانیم به عنوان یک ایرانی در این کشور مشغول به کار شویم ؟ اصلا راه های مهاجرت یک مکانیک به این کشور چیست ؟ آیا کیفیت خوبی را در این کشور می توانیم در زندگی تجربه کنیم و یا دستمزد کمی دریافت خواهیم کرد ؟

در این مقاله می خواهیم به موضوع بسیار جذاب درآمد مکانیک در کشور سوئد بپردازیم البته به زبان بسیار ساده و تجربی و به دور از هر گونه پیچیدگی های خاص و عام .

پس در این مقاله با ما همراه باشید …

مقاله مهم سایت : دانلود فوری سوالات آیین نامه رانندگی تمرینی !

درآمد مکانیک در سوئد

درآمد مکانیک در کشور سوئد چقدر است ؟

در ابتدا باید بدانید درآمد و یا حداقل درآمد در این کشور حدود 34 هزار کرون است ولی این درآمد یک کارمند بسیار ساده تازه کار در این کشور می باشد پس اگر شما یک مکانیک هستید باید بدانید درآمد مکانیک در سوئد بسیار زیادتر از این مبلغ است .

شما در صورت تایید مهارت و بعد از 1 سال کار در این کشور چیزی در حدود ماهانه 50 هزار کرون دریافت کنید این مبلغ بسیار بسیار خوبی برای شماست اما اگر زبان این کشور را به خوبی بیاموزید و در این کشور حدودا 5 سال کار کنید درآمد شما چیزی در حدود ماهانه 65 هزار کرون و بسیار بیشتر هم میرسد که البته باید مکانیک بسیار خاص خودرو های لوکس باشید .

در هر صورت شما اگر حرفه ای هستید در کشور سوئد بیکار نخواهید ماند .

چگونه می توانیم به عنوان مکانیک به این کشور مهاجرت کنیم ؟

در صورتی که شما قصد مهاجرت دارید باید با دو روش خود را به این کشور برای کار کردن برسانید . در این بخش به صورت بسیار ساده می خواهیم به شما توضیح دهیم که چگونه می توانید اقدام به این کار کنید .

روش اول ویزای کاریست :

در این روش شما باید به سفارت ثابت کنید 3 الی 5 سال در زمینه مکانیکی حرفه ای ماشین های خارجی فعالیت داشتید , در این صورت است که شما می توانید امتیاز بالایی دریافت کنید و مورد بعدی این است که زبان این کشور را بلد باشید .

البته نه مثل زبان مادری بلکه کمی خوب بلد باشید . در این حالت به شما بعد از بررسی های مختص به سفارت , ویزای کاری 6 ماهه داده شده و به شما اجازه می دهند به سوئد سفر کنید . در این 6 ماه باید بتوانید کار خود را بیابید در غیر این صورت باید به ایران برگردید .

روش دوم جاب آفر است :

این ویزا را زمانی به شما می دهند که شرکتی از سوئد شما را برای استخدام در این شرکت فراخوانی کند . در این حالت شما نامه ارسال شده از شرکت را برای سفارت می برید و در این حالت سفارت بعد از بررسی های زیاد شما را به راحتی قبول کرده و ویزای شما را تقدیم می کند .

در این حالت نیازی به سختی های زیادی برای مهاجرت ندارید .

مقاله پیشین : درآمد مکانیک های ماشین در کشور سوییس چقدر است ؟

درآمد مکانیک در سوئد

آیا باید مکانیک تمامی ماشین ها را بلد باشیم ؟

خیر , اما باید در زمینه یک خودرو بسیار متخصص باشید . برای مثال بنز و یا بی ام و و یا پورش و یا … را به خوبی بتوانید تعمیر کرده و یا عیب یابی کنید .

در این حالت است که شما بعد از چندین سال می توانید در زمینه خودروی خود بسیار حرفه ای شوید اما بهتر است مکانیک 3 الی 4 مدل خودرو را بلد باشید .

در این صورت شانس بسیار بالایی برای استخدام در این کشور دارید . در این حالت است که شما تقریبا تمامی راه را رفته اید و با موفقیت دیگر فاصله ای ندارید .

آیا باید دوره ای را در سوئد بگذرانیم ؟

اگر در شرکت خاصی کار می کنید به شما دوره ای داده می شود که می توانید بعد از گذراندن آن در شرکتتان مشغول به کار شوید .

اما خیر تمامی شرکت ها این موضوع را نمی خواهند . البته به مدت 1 ماه باید در یک شرکت کار کنید تا اعتبار سنجی انجام شده و شما را در آن شرکت قبول کنند . اگر حرفه ای نیستید وقت خود را تلف نکنید .

درآمد مکانیک در سوئد

کیفیت زندگی در سوئد با حداقل درآمد مکانیک خوب است ؟

درآمد مکانیک در سوئد بسیار بالاست و بله شما کیفیت بسیار خوبی را خواهید داشت . البته باید بدانید شما با حداقل حقوق هم می توانید زندگی بسیار خوبی داشته باشید اما درآمد شما در این کشور بسیار بالاتر از این حرف هاست .

اگر حرفه ای باشید بدون شک می توانید درآمد بسیار خوبی را در این کشور داشته باشید و به شما پیشنهاد می کنم حتما و حتما با انگیزه بیشتر قبل از ورود به سوئد , مکانیکی را بیاموزید و کار کنید حتی اگر در ایران به شما حقوقی ندهند .

آیا می توانیم در این کشور اقامت بگیریم ؟

بله . شما بعد از 4 الی 5 سال کار در سوئد به عنوان مکانیک می توانید به راحتی برای اقامت در این کشور درخواست خود را صادر کنید .

بدون شک درآمد مکانیک در سوئد بسیار بالاست و اگر شما در این کشور 1 سال کار کنید دیگر دوست ندارید به ایران و یا کشور هایی دیگر سفر کرده و کار کنید .

سوئد را می توانید بهشتی برای مکانیک ها دانست درست مانند آلمان و کمپانی های بزرگی مانند مرسدس و بی ام و و پورش و ولوو و … .

درآمد مکانیک در سوئد

آیا می توانیم با زبان انگلیسی در این کشور مشغول به کار شویم ؟

خیر . در ابتدا شاید بتوانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید اما اگر شما زبان سوئدی بلد نباشید بدون شک حتی اگر استاد مکانیکی هم باشید به درد کسی نمی خورید .

برای این که بتوانید در این کشور کار کنید و به خوبی زندگی کنید باید حتما زبان سوئدی خود را به خوبی تقویت کنید . در این شرایط می توانید حتی کار خوبی را هم پیدا کنید . در غیر این صورت بدون شک شما در پیدا کردن کار موفق نمی شوید .

سخن پایانی !

درآمد مکانیک در سوئد بسیار بالاست و باید در کارتان حرفه ای شوید , اگر فکر می کنید در کارتان بسیار حرفه ای هستید بدون شک شما درآمد بالایی خواهید داشت .

با زبان انگلیسی به این کشور سفر نکنید زیرا نمی توانید در کارتان آن هم زمینه مکانیک ماشین که با مردم عادی سر و کار دارید موفق باشید پس به شما پیشنهاد می کنم حتما زبان این کشور را بیاموزید و سپس به این کشور سفر کنید .

وبسایت گواهیران .
مهندس عسگری .

govahiran
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.