قالب وردپرس افزونه وردپرس

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه + درآمد ( آپدیت 2024 ) !

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه چقدر درآمد دارد ؟ در این مقاله از گواهیران به بررسی درآمد ماهانه یک مکانیک حرفه ای موتور سیکلت در کشور فرانسه می پردازیم پس در صورتی که دوست دارید وارد این زمینه کاری شوید و در کشور فرانسه زندگی می کنید و یا اصلا دوست دارید به وسیله این کار به کشور فرانسه بروید و کار و زندگی کنید و یا اصلا می خواهید بدانید اگر مکانیک موتور شوید در این کشور چقدر درآمد ماهانه دارید این مقاله برای شما نوشته شده است پس به شما پیشنهاد می کنم تا انتها این مقاله با ما همراه باشید .

مثل همیشه بدون پیچیدگی ها و موارد عجیب و غریب می رویم تا بررسی کنیم که درآمد شما در این کشور به عنوان مکانیک خبره موتور سیکلت واقعا چقدر است . قبل از هر چیز می توانید برای یادگیری قوانین رانندگی به صفحه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی سایت گواهیران سری بزنید . بسیار خب بدون معطلی برویم سر اصل ماجرا …

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه

درآمد مکانیک موتور در کشور فرانسه چقدر است ؟

درآمد محسابه شده برای امسال است و سال های گذشته تاثیری در این مقاله ندارد بسیار خب بیایید قبل از هر چیزی ببینیم اصلا حداقل حقوق و درآمد در این کشور در سال جدید چقدر است و سپس به بررسی و مقایسه درآمد شما در این کشور به عنوان مکانیک موتور سیکلت بپردازیم پس با گواهیران همراه باشید …

حداقل حقوق در این کشور چیزی در حدود ماهانه 1.532 یورو می باشد که مقداری هم باید مالیات از روی این مبلغ کسر کنید و یک کارگر ساده به حداقل ترین حالت درآمدی در کشور فرانسه این مقدار را دریافت می کند اما مکانیک موتور سیکلت در فرانسه چقدر در ماه درآمد دارد ؟ بیایید بررسی کنیم البته باید بدانید درآمد شما به چند روش مختلف تفاوت هایی با هم دارند که در زیر به بررسی تمامی این موارد می پردازیم :

1 – شما مکانیک یک کارگاه متفرقه باشید : اما در ابتدا بیایید ببینیم اصلا متفرقه به چه معنی است ؟ وقتی در کارگاهی کار می کنید که تمامی برند ها در آن تعمیر می شوند برند غیر اختصاصی و یا متفرقه مکانیکی گفته می شود و این یعنی شما هر موتور سیکلتی که برای تعمی به کارگاه می آید را باید تعمیر کنید و شما باید تخصص بسیار زیادی در این زمینه داشته باشید زیرا شما باید هم برق و هم مکانیک را به صورت بسیار حرفه ای بلد باشید و تجربه خود را در این زمینه بالا ببرید .

درآمد شما در این حالت واقعا زیاد است و شما به صورت ماهانه درآمدی در حدود 6.000 یورو به صورت میانگین کسب می کنید این در حالی است که برای کارگاه سودی معادل با شاید بیشتر از 20.000 یورو داشته اید و یک کارگاه بر روی کارمندان حرفه ای اش سرمایه گذاری می کند و این یعنی در صورتی که شما حرفه ای باشید می توانید حتی در خواست درآمد بیشتر کنید و یا شاید حتی درصدی البته به ندرت پیش می آید که صاحب کارگاه با شما در این زمینه کاری پرسود بیاید و درصدی کار کند اما در صورتی که کار شما خیلی عالی باشد و کارگاه نخواهد شما از دست بدهد شک نکنید با درخواست شما موافقت می شود و درآمد شما در ماه شاید حتی بالاتر از 9.000 یورو در کشور فرانسه نیز برسد . دوستان 9 هزار یورو واقعا درآمد خیلی خیلی زیادی است که می توانید به دست بیاورید .

2 – مکانیک برند خاصی باشید : در این حالت شما باید موتور سیکلت های یک برند خاص را تعمیر کنید برای مثال هوندا و یا هر برندی دیگر اما فقط یک برند و شما نمی توانید در این حالت برند های دیگری را تعمیر کنید البته درآمد شما در این حالت هم زیاد است و شما ماهانه در حدود 6.500 الی 7.000 یورو درآمد دارید . دوستان مکانیک موتور سیکلت در فرانسه یکی از پر درآمد ترین شغل هاست اما واقعا هم ساده نیست و برای این که شما بتوانید در یک برند خاص کار کنید باید حتما مدارک حرفه ای خود را از آن برند دریافت کنید .

3 – رئیس کارگاه خود شوید : در این حالت در صورتی که سرمایه خیلی زیادی دارید می توانید کارگاه متفرقه و یا حتی کارگاه مخصوص یک برند را تاسیس کنید دوستان در این حالت سرمایه واقعا زیادی باید داشته باشید اما در هر صورت درامد شما هم خیلی زیاد است و این یعنی دیگر خبری از حقوق نیست و شما باید بر روی درآمدتان تمرکز کنید شاید یکسری موارد مانند فصل ها روی درآمد شما تاثیر داشته باشد اما موتور سواران در کشور فرانسه واقعا تعداد زیادی دارند چیزی در حدود 3 میلیون موتور سیکلت در کشور فرانسه فعال هستند و این آمار سالانه کشور فرانسه است و هرچه موتور زیادی باشد درآمد شما بیشتر است .

پیشنهاد مقاله : درآمد مکانیک موتور سیکلت در کشور صنعتی آلمان چقدر است ؟ ( ماهانه ) !

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه

آیا باید زبان فرانسوی بلد باشیم ؟

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه درآمد خیلی بالایی دارد اما باید بدانید در صورتی که زبان این کشور را بلد نباشید تحت هیچ شرایطی نمی توانید کار کنید و باید در اوج خوش شانسی یک کارگر ساده در یک کارگاه متفرقه باشید زیرا نه حرف مشتری و نه حرف های همکارانتان را متوجه می شوید .

دوستان در این کشور کمتر کسی به زبان انگلیسی صحبت می کند و چون شغل شما به صورت مستقیم با مردم این کشور سر و کار دارد شما باید حتما زبان فرانسوی قوی داشته باشید در غیر این صورت خبری از درآمد های بالا هم نیست و شما شاید هرگز نتوانید در این زمینه کار کنید .

دوستان یک مکانیک حرفه ای باید بتواند با مشتری ارتباط خوبی بر قرار کند در غیر این صورت در کارش هرگز موفق نخواهد بود .

مکانیک موتور سیکلت در فرانسه

چقدر طول می کشد مکانیک موتور سیکلت در فرانسه شویم ؟

اگر در ایران هستید که به شما پیشنهاد می کنم برای 10 الی 15 ماه به کارگاه های مکانیکی بروید و شاگردی کنید اما در صورتی که در کشور فرانسه هستید به شما پیشنهاد می کنم وارد یک برند خاص شوید و برق و مکانیک این موتور را بیاموزید و سپس در آن تجربه زیادی کسب کنید تا در آینده بتوانید به خوبی در این زمینه کار کنید .

مکانیک موتور سیکلت در کشور فرانسه یکی از پر درآمد ترین کار ها بوده و شما برای رسیدن به این هدف در این کشور باید حدود 1 سال شاگردی حرفه ای کنید و بدون شک در صورتی که علاقمند باشید رشد کرده و موفق می شوید .

امیدواریم این مقاله گواهیران که به بررسی ساده و مختصر درآمد مکانیک موتور در فرانسه پرداخته است برای شما مفید بوده باشد .

گواهیران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *