قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد مکانیک موتور در آلمان چقدر است ؟ ( 2024 )

درآمد مکانیک موتور در آلمان واقعا چقدر است ؟ آیا می توان روی این موضوع حساب باز کرد ؟ اصلا در کشور آلمان واقعا مکانی برای تعمیرات موتور وجود دارد ؟ چند موتور سیکلت فعال در کشور آلمان هست ؟ آیا باید حتما در یک برند خاص کار کنیم ؟ در این مقاله از گواهیران به بررسی درآمد مکانیک های موتور سیکلت در کشور آلمان می پردازیم پس در صورتی که می خواهید وارد این زمینه کاری شوید و یا دوست دارید به وسیله این کار وارد کشور آلمان شوید این مقاله برای شما نوشته شده است پس تا انتها با ما همراه باشید .

در ادامه به بررسی سوالات مهم شما در این زمینه می پردازیم و قبل از شروع می توانید به مقاله پر بازدید ( درآمد ماهانه فروش لوازم یدک موتور سیکلت در ایران ) بروید و موارد مهمی را در این مقاله مطالعه بفرمایید . بسیار خب بیایید برویم سر اصل مطلب و با هم به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم .

درآمد مکانیک موتور سیکلت در آلمان

درآمد ماهانه مکانیک موتور در آلمان چقدر است ؟

درآمد مکانیک موتور در آلمان یکی از مواردی است که بسیاری از ایرانیان را درگیر خودش کرده شاید باورتان نوشد که درآمد مکانیک موتور در این کشور به قدری زیاد است که بسیاری حتی برای درآمدش هم که شده دوست دارند وارد این کار شوند و شاید حتی کار خود را رها کنند . عجیب است ! اما بیایید ببینیم واقعا درآمد یک تعمیر کار موتور سیکلت در این کشور چقدر است و یا اصلا اجازه دهید در ابتدا به حداقل درآمد و یا حقوق در این کشور بپردازیم تا بتوانیم به صورت حرفه ای تر مقایسه ای بین درآمد ها در این کشور صنعتی داشته باشیم .

حداقل حقوق در کشور آلمان برای کارگران ساده می باشد و به صورت ماهانه شما می توانید درآمدی معادل با 1.560 یورو داشته باشید . دوستان این درآمد به قدری کم است که نهایتا می توایند یک آپارتمان اجاره کنید و در آن زندگی بسیار بسیار ساده ای داشته باشید و یا حتی شاید مجبور شوید تا همخانه داشته باشید . بسیار خب بیایید ببینیم حالا که متوجه شدیم درآمد در کشور آلمان به صورت حداقلی چقدر است اصلا درآمد مکانیک موتور در کشور آلمان چقدر است ؟

درآمد در این زمینه به چند دسته تقسیم می شود که در زیر ما به بررسی این دسته ها می پردازیم پس با ما همراه باشید :

1 – کارمند یک کارگاه باشید : در این حالت شما باید کارمند یک کارگاه متفرقه باشید . در این کارگاه شما باید مکانیک موتور سیکلت های قدیمی و یا از هر برندی را انجام دهید و یا بهتر است بگوییم شما باید بسیار بسیار خبره باشید تا بتوانید تمامی موتور سیکلت های را به راحتی هندل کنید از هر برندی اما اگر به این درجه از مهارت رسیده باشید کمی عجیب است که در یک کارگاه متفرقه کار کنید اما به هر شکل درآمد شما به صورت حقوقی ماهانه معادل با 4.000 یورو و به صورت درصدی 70 درصد صاحب کارگاه و 30 درصد برای شما می ماند البته به ندرت در آلمان شما می توانید حساب کتاب درصدی داشته باشید .

2 – کارمند یک کارگاه برند باشید : در این حالت اوضاع به کلی تغییر می کند و شما نیازی ندارید در یک کارگاهی باشید که وقتی از هر برندی برای شما موتور می آید شما بخواهید تعمیر کنید در این حالت شما باید فقط موتور از برند خودتان را تعمیر کنید برای مثال هوندا و یا هارلی و یا بی ام و و یا کاوازاکی و … در این حالت حقوق ماهانه شما بیشتر از 6.000 یورو خواهد بود و این درآمد واقعا زیادی در کشور آلمان است .

3 – کارگاه متفرقه داشته باشید : و این یعنی کارگاه تعمیر موتور سیکلت برای شما باشد و هر موتوری از هر برندی را تعمیر کنید در این حالت باید هزینه تبلیغات و اجاره و انرژی و صدها مورد دیگر را بپردازید و واقعا هزینه اولیه بسیار زیادی برای این کار نیاز دارید اما باید بدانید در صورتی که بخواهید یک کارگاه به این صورت بزنید باید بدانید شاید تا ک سال اول اصلا درآمدی نداشته باشید و این یک شک بزرگ برای شما خواهد بود اما شاید تبلیغات شما به قدری عالی بود تا از سراسر شهر برای شما مشتری آمد .

اگر مشتری زیادی داشته باشید شاید درآمد خالص شما در ماه به بالای 40 هزار یورو برسد و در صورتی که مشتری زیادی نداشته باشید احتمالا برای شما این کار نمی صرفد و مجبور به تغییر سمت کاری خود خواهید شد و این بازی یا برد برد است و یا باخت .

4 – کارگاه برند داشته باشید : اما در این حالت شرایط به کلی تغییر می کند و این یعنی شما فرضا یک کارگاه برای یک برند خاصی مثل دوکاتی تاسیس می کنید در این حالت شما باید مدارک این برند و یا باید هزینه های بسیار زیادی را بپردازید اما تمامی افرادی که در حال سوار شدن دوکاتی هستند می دانند باید برای تعمیرات موتور سیکلتشان به کارگاه شما بی آیند و کارگاه شما همه جا تبلیغ می شود . می بینید در این حالت درآمد شما واقعا زیاد است و البته باید حق این برند را هم بدهید و بسیاری از موارد اما درآمد شما شاید در ماه و یا میانگین ماه های سرد و گرم چیزی در حدود ماهانه 30 هزار یورو خالص قبل از مالیات شود .

درآمد مکانیک موتور در آلمان بسیار بسیار زیاد است و یادگیری خیلی راحت تری نسبت به ماشین دارد و این یعنی در صورتی که شما به خوبی این مهارت را بیاموزید واقعا درآمد زیادی خواهید داشت . بسیار خب بیایید به سوالات مهم در این زمینه پاسخ دهیم .

پیشنهاد مقاله رانندگی : سوالات آیین نامه رانندگی و آیین نامه !

درآمد مکانیک موتور سیکلت در آلمان

تعداد موتور سواران در آلمان چقدر است ؟

بسیار خب همانطور که می دانید جمعیت کشور آلمان درست مانند ایران است و این یعنی ما با جمعیت بسیار زیادی طرف هستیم و از طرفی آب و هوای این کشور همیشه بارانی و ابریست و موتور سوار زیادی در شهر های آلمان نمی بینیم اما در کل طبق آمار سایت نقلیه آلمان , در این کشور حدود 800 هزار موتور فعال وجود دارد که آمار زیادی هم نیست اما در مجموع شاید بد هم نباشد .

پس در صورتی که در شهر شلوغی زندگی می کنید بهترین کار برای شما این است که از آمار کلی به آمار جزیی و شهری برسید و ببینید آیا برای شما می صرفد کارگاه تاسیس کنید و یا خیر ؟

درآمد مکانیک موتور سیکلت در آلمان

بیشترین برند موتور دیده شده در آلمان !

شاید بگویید موتور سیکلت بی ام و و یا … اما باید بدانید بیشترین واردات موتور سیکلت به کشور آلمان برای سال 2017 از برند هوندا بوده و دوکاتی و کاوازاکی به ترتیب رتبه های بعدی را در اختیار دارند .

آلمانی ها علاقه زیادی به موتور سیکلت های آمریکایی و یا ایتالیایی دارند اما موتور های ژاپنی هم رتبه خوبی در این سالها گرفته اند .

درآمد مکانیک موتور سیکلت در آلمان

سخن نهایی !

درآمد مکانیک موتور سیکلت در آلمان واقعا زیاد است اما شما باید حرفه ای باشید برای مثال شاید شما نتوانید در ابتدا به کارگاه های برند بروید و شاید نیاز باشد تا به کارگاه های متفرقه بروید و برای همین شما باید مکانیکی تمامی موتور ها را به خوبی بلد باشید در این صورت است که شاید شما آماده اید تا به برند های اصلی بروید .

اصولا درآمد مکانیک موتور در آلمان برای موتور سیکلت های برند اصلی بسیار زیاد است و به شما توصیه می کنیم این مورد را حتما جدی بگیرید . بسیار خب امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید به امید پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان . گواهیران .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *