قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت در ماه چقدر است ( 1403 ) !

درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت به صورت ماهانه چقدر است ؟ اصلا چقدر سرمایه اولیه نیاز داریم ؟ باید در چه مکانی مغازه تاسیس کنیم و سوالات بسیار زیادی که به تمامی آن ها در این مقاله پاسخ خواهیم داد . در صورتی که می خواهید کار فروش قطعات موتور سیکلت را شروع کنید باید بدانید وارد زمینه کاری خواهید شد که درآمد آن بسیار زیاد است اما باید حتما شرایط خیلی خاصی داشته باشید در غیر این صورت شاید درآمد شما بسیار کم شود برای همین این مقاله از گواهیران را از دست ندهید .

درآمد از فروش قطعات موتور سیکلت شاید از ماشین هم زیاد تر باشد اما به شرطی که تمامی موارد گفته شده در این مقاله را با دقت بسیار زیادی بررسی و مطالعه کنید .

پیشنهاد مقاله گوناگون : آزمون آیین نامه رانندگی !

درآمد لوازم یدکی موتور در ماه چقدر است ؟

شاید این سوال برای شما پیش آماده باشد که اصلا چرا وقتی در خیابان ها قدم می زنید تا چشم کار می کند مغازه هایی را می بینید که قطعات ماشین در آنجا به فروش می رسد اما هیچوقت مغازه هایی که قطعات موتور سیکلت را می فروشند ندیده اید ؟ البته منظور این است که چرا مغازه های لوازم یدکی ماشین تا این حد زیاد هستند اما خبری از موتور سیکلت ها نیست ؟

باید در جواب بگوییم این یکی از ضعف های شدید در بازار است و در صورتی که شما بخواهید یک مغازه برای موتور سیکلت بزنید باید کاری کنید که موتور های زیادی به شما مراجعه کنند در غیر این صورت درآمدی هم نخواهید داشت اما باید این را بدانید در صورتی که این شرایطی را که در بند زیر خواهیم گفت رعایت کنید بدون شک درآمد شما از فروش قطعات موتور واقعا زیاد خواهد شد .

1 – شما باید مکانیک باشید و یا در کنار فروش لوازم یک و یا چند مکانیک هم داشته باشید اما چرا ؟ وقتی مکانیک موتور سیکلت نداشته باشید رانندگان موتور اصلا برای خرید قطعات پیش شما نمی آیند چون موتور اصولا باید در همانجایی که قطعه خریداری می شود تعمیر شود و مانند ماشین نیست که فرضا قطعات را بخرید و بروید به مکانیک . برای همین شما باید حتما مکانیک حرفه ای برای انواع موتور ها را داشته باشید و یا خودتان مکانیک باشید تا در کنار فروش لوازم مکانیکی هم کنید .

2 – باید در مکانی باشید که همه به عنوان مرکز موتور سیکلت می شناسند . برای مثال شما باید اگر در تهران هستید در خیابان جوادیان و یا اطراف میدان گمرک و یا رازی مغازه داشته باشید و یا اصلا در مرکز شهر درست جایی که موتور سیکلت های زیادی در حال رفت و آمد هستند و در این شرایط است که شما می توانید مشتریان بسیار زیادی را دریافت کنید و دوستان این یک نکته واقعا مهم است .

3 – همکاران باعث فروش بیشتر شما می شوند . تفکری کاملا برعکس در زمینه خودرو , در صورتی که مکانیک های موتور سیکلت در اطراف شما زیاد باشند و شما قطعه فروشی کنید و با مکانیک ها در ارتباط باشید درآمدتان بسیار بسیار زیاد خواهد شد و این خود یک رشد بزرگ است .

4 – قطعات نایاب داشته باشید , این یعنی برای مثال موتور هایی مانند بندا کروزر بی دی که قطعات بسیار کمی دارد را بتوانید تامین قطعات کنید و یا هر موتور دیگری که قطعات آن موجود نیست . این یک فرصت بسیار طلایی برای شماست .

دوستان درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت به بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد اما این 4 مورد را حتما جدی بگیرید . اما حالا باییید ببینیم اصلا درآمد یک مغازه فروش لوازم یدکی موتور سیکلت چقدر است ؟ در صورتی که مشتری زیادی داشته باشید و در جای شلوغی باشید درآمد ماهانه شما و یا بهتر است بگوییم سود خالص شما از فروش قطعات به ماهانه بیشتر از 300 میلیون تومان می رسد و در صورتی که بخواهید حداقل درآمد را در نظر بگیرید درآمد شما در ماه شاید به 20 میلیون سود خالص برسد البته این در صورتی است که مغازه شما جای درستی نباشد و هزینه زیادی هم برای خرید قطعات نکرده باشید .

اما اگر بتوانید فرصت های بازار برای موتور های وارداتی را بیابید بدون شک درآمد شما بسیار بسیار بیشتر خواهد شد البته باید تبلیغات زیادی هم داشته باشید در این صورت است که درآمد شما روز به روز بیشتر می شود . بسیار عالی حالا بیایید ببینیم اصلا چقدر سرمایه برای شروع این کار نیاز است ؟

درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت

سرمایه برای شروع مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت چقدر است ؟

برای امسال در صورتی که شما بخواهید در یک جای خیلی شلوغ و پر از موتور سیکلت مغازه ای داشته باشید باید حدودا 1 الی 2 میلیارد برای رهن کامل مغازه در نظر داشته باشید و اما مهم ترین بخش هزینه های تامین قطعات برای موتور سیکلت هاست .

برای این که بتوانید عمده قطعات مورد نیاز برای موتور سیکلت ها را تامین کنید باید هزینه ای معادل با 500 میلیون تومان برای شروع کار در نظر داشته باشید در این صورت است که قطعات شما تکمیل می شود و فروش زیاد شما باعث می شود تا تمامی قطعات موتور سیکلت های مختلف را در مغازه خود برای فروش قرار دهید . خب شاید این مبلغ برای شروع زیاد باشد اما دوستان هزینه برای شروع در یک مکان بسیار شلوغ را بررسی کرده ایم و این یعنی درآمد شما هم بسیار بسیار بالاست و در آخر سال بدون شک شما رهن مغازه و همینطور هزینه تامین بسیاری از قطعات موتور سیکلت را درآورده اید و چه چیزی از این بهتر ؟

درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت

در صورتی که مکانیک هم داشته باشیم درآمد ما به چه صورت است ؟

اگر مکانیک هم داشته باشید و مکانیک شما درآمد خوبی داشته باشد بدون شک در درآمد ماهانه شما تاثیر بسیار زیادی می گذارد و این یعنی قطعات را شما تامین می کنید و مکانیک قطعات شما رو می فروشد و همچنین درصدی از درآمد مکانیک موتور سیکلت هم برای شما خواهد بود و این یعنی هم مشتری هم عمومی دارید و هم خصوصی .

اصولا درآمد شما در این حالت به صورت حداقلی 20 الی 30 میلیون و حداکثر درآمد شما شاید به ماهانه 500 میلیون تومان سود خالص برسد که البته این درآمد را مغازه هایی در اطراف میدان گمرک تهران بورس لوازم و قطعات موتور سیکلت دارند آن هم نه در هر ماه .

بسیار خب امیدوارم این مقاله که به صورت خلاصه در زمینه درآمد لوازم یدکی موتور سیکلت بررسی شد , برای شما مفید بوده باشد . گواهیران .

گواهیران
4/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. سلام عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *