قالب وردپرس افزونه وردپرس

خرید و فروش ماشین تصادفی چقدر درآمد دارد ؟ ( جدید ) !

خرید و فروش ماشین تصادفی چقدر درآمد دارد ؟ شاید برای شما سوال شده باشد که آیا این شغل درآمدش زیاد است و یا کم و یا اصلا باید چگونه وارد این بازار کار شد ؟ آیا سرمایه اولیه زیادی می خواهد ؟ اصلا باید چه نکاتی را بلد باشیم تا به این درآمد در این شغل برسیم ؟

در صورتی که شما علاقه زیادی به خرید و فروش ماشین دارید این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید باشد پس در صورتی که می خواهید این کار را شروع کنید تا انتها این مقاله همراه ما باشید …

پیشنهاد مقاله : آزمون آیین نامه رانندگی ! تمرینی !

خرید و فروش ماشین تصادفی

خرید و فروش ماشین تصادفی چقدر درآمد دارد ؟

خرید و فروش ماشین های آسیب دیده در این روز ها بسیار بازار داغی پیدا کرده است زیرا هزینه خرید خودرو بسیار بالا رفته و اکثریت دوست دارند ماشین های خوب با هزینه کمتری را خریداری کنند و شاید برای شما جالب باشد که در گذشته ماشین های تصادفی بازار خوبی نداشت اما حالا به بازار خوبی برای خریداران و فروشندگان تبدیل شده است .

بیایید یک 206 را تصور کنیم که هزینه آن در وضعیت سالم 300 میلیون تومان است و یک تصادف شدید می کند و مشتری زیادی برای خرید این ماشین وجود ندارد . اینجاست که سر و کله شما پیدا می شود . برای مثال شما می توانید این ماشین به شدت آسیب دیده را با قیمت های بسیار پایینی برای مثال 150 میلیون تومان خریداری کنید اما تمام ماجرا از اینجا شروع می شود …

پیشنهاد مقاله : بررسی کار کرد کمربند ایمنی ماشین !

آیا باید صافکار باشیم ؟

در صورتی که شما صافکار باشید اما مکانی برای درست کردن و تعمیر خودرو و حتی ابزار خوبی هم نداشته باشید می توانید قبل از خرید با یک صافکاری همکاری کنید و 1 ماه از این صافکاری مکان مناسب را دریافت کنید و سپس کارتان را شبانه روزی شروع کنید .

اما اگر صافکار هستید و مکان کار خوبی هم دارید شما رسما یک متخصص پولساز هستید که می توانید به صورت بسیار عالی درآمد های زیادی را کسب کنید . البته در ادامه سود شما را هم بررسی می کنیم اما بیایید به مورد دوم هم بپردازیم …

اگر صافکار نباشیم چه ؟

در صورتی که شما صافکار نباشید باید یک صافکار حرفه ای و ارزان پیدا کنید کسی که به او اعتماد داشته باشید و کارش واقعا عالی باشد و هزینه کمتری هم از شما دریافت کنید را بیابید در این صورت باید هزنیه ای را به صافکار بدهید که بدون شک از سود شما کسر می شود اما خب دیگر شما درگیر کار نیستید .

حالا بیایید به بررسی درآمد در این زمینه بپردازیم …

خرید و فروش ماشین تصادفی

درامد و سود ما چقدر است ؟

خب ماشین 300 میلیونی را که شما 150 خریداری کردید مسلما آسیب های زیادی دیده است و شاید هزینه های زیادی باید برای بدنه بپزدازید اما بیایید به صورت تخمینی این موضوع را حساب کنیم .

برای مثال ( البته نزدیک به حقیقت ) شما حدودا 70 میلیون تومان هزینه قطعات و هزینه صافکار می دهید و برای شما تا اینجای کار ( در بالاترین حد قیمتی و هزنیه ای ) 220 میلیون تومان آب خورده است و در این شرایط شما می توانید هزینه هایی را هم برای زیبا کردن ماشین کنید برای مثال نمد کاپوت , اگزوز جذاب , باند و ظبط , روکش های بسیار زیبا برای صندلی و کنسول وسط و … و در نهایت این موارد برای شما در کل هزینه ای معادل 235 میلیون تومان به همراه خواهد داشت .

حالا می رویم به سراغ فروش . بدون شک شما باید این ماشین را پایین تر از قیمت بازار به فروش برسانید و در صورتی ماشین را به خوبی و بهترین حالت جمع کرده باشید می توانید درآمد زیادی را هم کسب کسب کنید و مشتری هم رضایت داشته باشد .

شما می توانید این ماشین را در حدود 280 میلیون تومان به فروش برسانید . خب سود شما چقدر شده است در یک ماه ؟ بله سود شما به حداقل بالای 50 میلیون تومان رسیده است البته اگر صافکار باشید که بسیار سود بیشتری نسیب شما می شود .

خب تا اینجا بدون شک برای شما بسیار جالب بود حالا بیایید به موارد مهم دیگری بپردازیم …

موارد مهم این کار چیست ؟

خرید و فروش ماشین تصادفی را دیدیم که درآمد بسیار خوبی داشت اما موارد مهمی هم دارد که در صورتی که شما نتوانید این موارد را فراهم کنید بدون شک سود شما هم بسیار پایین می آید و قطعا برای شما ضرر زمانی هم دارد .

شما باید با قطعات فروشی آشنا باشید که همه چیز داشته باشد و قیمت پایینتری به شما پیشنهاد بدهد ( دوستان این مورد بسیار بسیار مهم است ) شاید صافکار هایی باشند که هزنیه صافکاری را برای شما پایینتر بگیرند اما از آن طرف هزنیه زیادی را روی قطعات برای شما فاکتور کنند .

در صورتی که شما صافکار هستید باید دوست قطعه فروش داشته باشید اما در صورتی که شما صافکار نیستید باید به صافکار بگویید تمامی لوازم رو خود شما خریداری می کنید . البته در این شرایط صافکار شما لیست بلند و بالایی از قطعات و لوازم مورد نیاز را به شما می دهد و شما باید تمامی این موارد را از بازار خریداری کنید .

دوستان این کار شما باعث می شود درآمد بسیار زیادی داشته باشید . اگر در این کار تجربه هم ندارید مهم نیست شما می توانید در بازا عمده فروشان دوستان زیادی را بیابید که به نفع شما کار می کنند و در صورتی که می خواهید به تازگی شروع کنید بدون شک شما می توانید درآمد زیادی را برای خود داشته باشید …

خرید و فروش ماشین تصادفی

سخن پایانی

خرید و فروش ماشین تصادفی در صورتی که شما آشنا داشته باشید برای شما سود بسیار زیادی دارد اما در صورتی که شما آشنایی نداشته باشید بدون شک برای شما هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت . عزیزان در صورتی که صافکار هستید این مورد برای شما پولسازی بسیار زیادی دارد .

البته این نکته اخلاقی نیست این نکته کاری است و واقعا برای شما باید مهم باشد در غیر این صورت شک نکنید مشتری هم ندارید . شما باید به خوبی و با دقت کار کنید و باید ماشین آسیب دیده را بهترین شکل به مشتری ارائه دهید تا مشتری که می داند ماشین تصادفی خریداری می کند راضی باشد البته در صورتی که شما کارتان حرفه ای باشد هزاران نفر با شما تماس میگیرند و از شما ماشین می خواهند .

اما در صورتی که ماشین را به خوبی تعمیر نکنید و به خوبی رنگ نزنید و به خوبی تزئین نکنید مشتری شما هم بسیار کم خواهد شد و یا شاید ماه ها باید هزینه کنید تا شاید درامدی از این راه به دست بیاورید پس برای خودتان هم که شده کلاس کارتان را بالا ببرید در غیر این صورت ممکن نیست درآمد خوبی داشته باشید …

خب امیدوارم این مقاله به شما امید خوبی داده باشد و در این زمینه موفق باشید …

گواهیران … .

گواهیران
4.4/5 - (11 امتیاز)

یک دیدگاه

  1. عالی ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *