قالب وردپرس افزونه وردپرس

درآمد راننده تریلی در آمریکا چقدر است ؟ ( 2024 ) !

درآمد راننده تریلی در آمریکا چقدر است ؟ سوالی که شاید برای شما جالب باشد , شاید شما در آمریکا هستید و دوست دارید در این زمینه کاری وارد شوید و یا شاید در ایران و هر کشوری دیگری هستید و دوست دارید در این زمینه کاری با ماشین سنگین وارد کشور آمریکا شوید و در این کشور کار کنید و دوست دارید بدانید وضعیت راننده های تریلی و یا ماشین های سنگین در این کشور به چه صورت است .

پس شاید این مقاله که تماما به صورت تجربی هست خیلی برای شما مناسب باشد . با گواهیران تا انتها این مقاله همراه باشید تا موارد بسیار جالبی را با هم بررسی کنیم . قبل از شروع مقاله اگر هنوز گواهینامه رانندگی خود را دریافت نکرده اید می توانید با کلیک بر روی ( سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ ) قوانین رانندگی را به خوبی بررسی کنید تا خیلی زودتر موفق به گرفتن گواهینامه رانندگی خود شوید البته برای ماشین های سنگین و پایه 1 . بسیار خب بیایید ببینیم درآمد راننده تریلی در کشور آمریکا چقدر است ؟

رآمد راننده تریلی در آمریکا

درآمد راننده تریلی در کشور آمریکا چقدر است در ماه ؟

اجازه دهید قبل از آنکه به بررسی دقیق درآمد شما در آمریکا بپردازیم ببینیم حداقل حقوق و یا درآمد ماهانه در آمریکا چقدر است و بر اساس آن ببینیم آیا درآمد راننده تریلی در آمریکا به صرفه است و یا خیر . در سال جدید درآمد ماهانه کارگران ساده در کشور آمریکا چیزی در حدود ماهانه 1.218 دلار می باشد و این یعنی در صورتی که شما این درآمد را داشته باشید زندگی شما در حد خیلی کم کیفیت سپری می شود .

حالا بیایید ببینیم درآمد شما در این کشور دقیقا چقدر است ؟ اصولا به عنوان راننده تریلی و یا ماشین های سنگین در کشور آمریکا می توانید از روش های مختلف کسب درآمد کنید و جالب است بدانید در صورتی که شما راننده باشید و ماشین هم برای شما باشد درآمد واقعا زیادی خواهید داشت که در این بخش به بررسی تمامی موارد می پردازیم .

روش اول – کارمندی : در صورتی که شما راننده تریلی باشید ولی ماشین نداشته باشید باید در شرکت ها به عنوان راننده کار کنید در این صورت درآمد شما در ماه چیزی در حدود 2.900 الی 3.800 دلار می باشد . در این صورت شما می توانید یک حقوق و درآمد متوسط رو به بالا داشته باشید . برای کار در این حالت شما باید سابقه خوبی در رانندگی داشته باشید و همینطور راه های آمریکا و ایالات را به خوبی بلد باشید و همینطور تست های اولیه مکانیک را پاس کنید .

در این حالت شما به صورت تمام وقت باید برای یک شرکت کار کنید و این زندگی برای شما حالت کارمندی را دارد . بسیار خب بیایید ببینیم روش دوم به چه صورت است ؟

روش دوم – شراکت : در این روش شما راننده هستید ولی باز هم تریلی و یا ماشین سنگین ندارید ولی در شرکت ها کار نمی کنید و شرکت ها به شما برای جا به جایی بار تماس میگیرند . بسیاری از شرکت ها انقدر بزرگ نیستند تا ناوگان حمل و نقل داشته باشند برای همین هم هست که باید از ماشین و یا تریلی ها برای جا به جایی استفاده کنند . در این حالت درآمد شما واقعا زیاد تر می شود .

شما راننده هستید و ماشین برای شخص دیگر است و شما روی تریلی کار می کنید در این حالت درآمد شما در ماه مبلغی در حدود 15 الی 20 هزار دلار در حالت متوسط می رسد اما از این مبلغ باید هزینه های سوخت و نگهداری ماشین کسر شده و درصدی برای شما بماند و مابقی برای صاحب ماشین . برای همین درآمد شما در ماه بین 5 هزار تا 7 هزار دلار می رسد .

اما مشکلات خیلی زیادی بر عهده شماست . برای مثال شما باید مراقب ماشین باشید زیرا در صورت تصادف شما باید هزینه های تعمیرات را بپردازید و یا بار باید بیمه باشد در غیر این صورت تمامی خسارات با شماست و این اصلا ساده نیست .

روش سوم – مالک و راننده : در این حالت شما هم راننده هستید و هم مالک تریلی و این یکی از بهترین روش های درآمدی برای شماست و در صورتی که شما این امکانات را داشته باشید بدون شک درآمد بسیار زیادی هم دارید . شاید درآمد ماهانه شما حتی بالاتر از 20 هزار دلار باشد و این یک درآمد واقعا بالایی است .

روش چهارم – شرکت حمل و نقل : در صورتی که سرمایه شما به قدری زیادی باشد که بتوانید حدودا 10 الی 20 تریلی خریداری کنید و برای آنها راننده استخدام کنید به قدری درآمد شما بالا می رود که می توانید در سال تریلی های خود را 2 برابر کنید .

درآمد راننده تریلی در آمریکا واقعا زیاد است چون هم جمعیت این کشور زیاد است و هم وسعت کشور واقعا زیاد است و همچنین بزرگ ترین تولیدی ها و صادرات و واردات در این کشور اتفاق می افتد و برای همین هم هست که به کار شما همیشه در کشور آمریکا نیاز هست و در صورتی که بتوانید با این زمینه کاری وارد کشور آمریکا شوید و پیشرفت کنید درآمدتان به قدری بالا می رود که می توانید به هر آنچه آرزو دارید برسید .

البته راه های دیگری هم هست اما این 4 مورد بهترین و معروف ترین راه ها برای موفقیت در حوزه رانندگی در آمریکا است . بسیار خب بیایید ببینیم سوال بعدی چیست ؟

مقاله قبلی سایت گواهیران : ماشین های برقی و اثر آن بر محیط !

رآمد راننده تریلی در آمریکا

کیفیت زندگی راننده تریلی در کشور آمریکا به چه صورت است ؟

بیایید برگردیم به ابتدا مقاله . حداقل درآمد یک کارگر ساده در کشور آمریکا چقدر بود ؟ بله 1200 دلار و شما حداقل درآمدتان چقدر بود ؟ می بینید ؟ حتی کارگر ساده با این حقوق بسیار کم در کشور آمریکا می تواند زندگی خود را هرچند بی کیفیت بگذراند .

حالا ببینید با درآمد راننده تریلی در کشور آمریکا به چه صورت می توانید زندگی کنید ؟!

باید زبان انگلیسی خیلی خوبی داشته باشیم ؟

شک نکنید . رانندگی با تریلی به قدری استرس دارد و همینطور به قدری با پلیس ها و یا مکانیک ها و یا جایگاه های سوختگیری و یا خیلی از موارد دیگر در ارتباط هستید که اگر زبانتان خوب نباشد دردسر خیلی بزرگی برای شما درست می شود و شما باید روی زبانتان واقعا به صورت حرفه ای کار کنید .

راننده های زیادی هستند که زبان خوبی ندارند و برای همین هم هست که در این کشور کاری از پیش نمی برند و همیشه درآمد های پایینی دارند .

رآمد راننده تریلی در آمریکا

گواهینامه رانندگی با تریلی و یا سابقه کاری در ایران در این کشور مورد تایید است ؟

گواهینامه رانندگی ایران در کشور آمریکا مورد تایید نیست و شما باید در این کشور مجدد گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنید البته در صورتی که گواهینامه رانندگی ایرانی شما ترجمه شود و به صورت بین المللی در بیاید شما می توانید در این کشور هم کار کنید البته باز هم باید گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنید در غیر این صورت برای شما کار در این زمینه امکان پذیر نیست .

در هر صورت درآمد راننده تریلی در آمریکا واقعا زیادی است و برای این که بتوانید در این زمینه کاری فعالیت کنید موارد زیادی را باید رعایت کنید .

امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده باشد در صورتی که سوالی دارید در بخش نظرات همین صفحه می توانید بپرسید .

گواهیران
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *